Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości

serial animowany, USA, 2010, 20

© AG Properties. All rights reserved


Bajka o przygodach sympatycznych, kolorowych misiów podbił serca widzów na całym świecie w latach 80. Teraz w nowej wersji wraca na antenę MiniMini+!

Serial opowiada o przygodach uroczych misiów, które uczą dzieci jak troszczyć się o innych i otaczający je świat. Każdy miś ma swoje własne usposobienie i specjalne zdolności, np.: Misia Wesołe Serce jest najbardziej radosna spośród całej grupy i pokazuje maluchom, jak wiele zależy od nich samych i ich nastawienia do świata, Miś Czułe Serce jest ekspertem w dziedzinie wyrażania emocji i okazywania uczuć innym, Miś Słoneczne Serce reprezentuje optymizm, Miśka wie, że warto się dzielić i uczy tej niełatwej umiejętności małych widzów, z kolei Gderek przypomina dzieciom, które maja zły dzień, że nie warto się złościć i grymasić, bo to strata czasu, choć każdemu zdarza się wstać z łóżka lewą nogą.

Serial wpływa na rozwój emocjonalny i społeczny maluchów, prezentuje właściwe postawy i pokazuje, jak zachować się w danej sytuacji, aby być szczęśliwym i nieść radość innym. Postacie troskliwych Misiów zostały stworzone w 1981 roku.

więcej zwińFilmy gry i zabawy z Troskliwe Misie