Kasia i Mim-Mim 2

Kasia i Mim-Mim 2

serial animowany, Kanada, 2015, 26 x 11

© Fremantle Media

Kasia i Mim-Mim 2 w MiniMini+

23.09 sobota
1250
serial animowany
24.09 niedziela
1250
serial animowany


Nowy sezon serialu o przygodach wesołej Kasi i jej wiernego przyjaciela - króliczka Mim-Mima, którzy wspólnie znajdują rozwiązania dziecięcych problemów w świecie fantazji Mimiloo.

Kasia to wesoła pięciolatka, dla której nie ma problemów nie do rozwiązania. Wraz z ukochana zabawką - króliczkiem Mim-Mimem przenosi się do swojego świata fantazji. W zaczarowanym Mimiloo dziewczynka i jej wierny towarzysz, który przemienia się w gigantycznego królika, spotykają się z grupą sympatycznych przyjaciół. To tam w czasie odbywania zabawnych przygód Kasia poznaje nowych znajomych, odkrywa interesujące miejsca, a przede wszystkim znajduje rozwiązania swoich małych problemów, na które natrafia w realnym życiu. Po każdej niezapomnianej przygodzie dziewczynka nie może doczekać się powrotu do domu, aby opowiedzieć mamcie i tacie o sprytnym rozwiązaniu swojego problemu.

Kasia i Mim-Mim to jeden z ulubionych seriali przedszkolaków na całym świecie. Znajduje się w pierwszej 10 bajek kierowanych do dzieci, w tym przedziale wiekowym. To urzekający, a przy tym pouczający serial, w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia głównej bohaterki.

więcej zwińFilmy gry i zabawy z Kasia i Mim-Mim