SZUKAMY DZIECI W WIEKU 5-10 LAT
DO NOWEJ EDYCJI MUZYCZNO–TANECZNEGO
PROGRAMU WYGIBAJKIo Akcji


Wielki Casting MiniMini+
Zapraszamy na II edycję Wielkiego Castingu MiniMini+, który w tym roku odbędzie się w dwóch terminach i aż w 10 miastach


Weekend 20-21 maja
Warszawa/Piaseczno
Kraków
Białystok
Lublin
Rzeszów

Weekend 27-28 maja
Poznań
Gdańsk
Wrocław
Szczecin
Toruń

Dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. W każdym mieście dla wszystkich dzieci przewidzieliśmy wspólną zabawę, wiele atrakcji oraz spotkanie z Rybką MiniMini. W tegorocznym castingu wyłonimy 76 dzieci, które zostaną zaproszone do udziału w nowym sezonie programu „Wygibajki”. Tym razem dzieci spotkają się na planie z Kasią Klich. Wspaniała zabawa gwarantowana!
Jeśli uważasz, ze Twoje dziecko jest przebojowe, otwarte i bardzo energiczne zgłoś je na nasz casting za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zapisy startują 10 kwietnia o godzinie 10:00.


UWAGA! Casting będzie polegał na luźnej rozmowie z dzieckiem. Dziecko może być poproszone o powiedzenie wierszyka lub zatańczenie.


Warto przyjść na wydarzenie w dniach 20-21 oraz 27-28 maja nawet jeśli rezerwacja online w Twoim mieście dobiegła końca. Na dzieci czekają atrakcje i niespodzianki! Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w drugiej połowie czerwca W sekcji wideo internauci będą mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Laureaci zabawy zostaną zaproszeni do II edycji programu MiniMini+ znanego już widzom stacji pt. „Wygibajki”. To format muzyczno-taneczny dla młodych widzów. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Kasia Klich

Zgłoś dziecko do castingu przez nasz formularz i pamiętaj by zabrać ze sobą wydrukowane oświadczenie i kartę castingową.
oświadczenie [pdf]
karta castingowa [pdf]

Zgłoś swoje dziecko

Zgłoś swoje dziecko do Wielkiego Castingu Rybki MiniMini. Przewidzieliśmy ponad 8600 miejsc castingowych, które podzieliliśmy proporcjonalnie i będziemy uwalniać w czterech turach.

Tura I - 10 kwietnia, tura II - 20 kwietnia, tura III - 5 maja, tura IV - 15 maja. Zapisy ruszają zawsze o godzinie 10:00

Rybka MiniMini podpowiada, że warto często zaglądać na naszą stronę. Gdy ktoś zrezygnuje z rezerwacji miejsce automatycznie wraca do puli.

ZGŁOŚ SIĘ!

Miasta

Kontakt

Jeżeli nie otrzymałeś e-maila powiadamiającego o rejestracji KLIKNIJ TUTAJ

W razie pytań dotyczących Wielkiego Castingu MiniMini+ skontaktuj się z nami za pomocą formularza: