Zostań gwiazda futbolu! Zgłoś swoje dziecko do nowego programu Psiaki Futbolaki

Zobaczcie triki piłkarskie w wykonaniu Arka Malarza i Sebastiana Szymańskiego.

Nasz casting dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i za nadesłane filmiki, które pokazały wysokie umiejętności minipiłkarzy. Autorzy nagrań, które zdobyły najwięcej głosów zakwalifikowali się do rundy finałowej. Spośród nich Jury wybrało 78 dzieci, które wezmą udział w nowym sportowym programie stacji MiniMini+ pt. „Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie”. Nowy format zostanie wyemitowany jesienią i składać się będzie z 13 odcinków, a w każdym z nich wystąpi 6 laureatów konkursu.

Ambasadorami akcji „Zostań gwiazdą futbolu” byli Jarek Bieniuk – były piłkarz, trener UEFA A, dyrektor akademii piłkarskiej i tata trójki dzieci oraz Arkadiusz Malarz, bramkarz Legii Warszawa i tata bliźniaków.

Po pierwszych pięciu turach castingu stacja zorganizowała „Dni sportu MiniMini+” w szkołach i przedszkolach, z których do castingu zgłosiło się najwięcej uczniów, a ich filmy zdobyły największą liczbę głosów. Drużyna Rybki MiniMini odwiedziła szkoły podstawowe w Szczecinie, Ustroniu i Łapczycy oraz przedszkole we Włocławku.

Filmiki laureatów castingu wciąż można oglądać na naszej stronie

Półfinały

Dzień Sportu MiniMini+:

w I turze wygrywa
Szkoła Podstawowa Nr 56 w Szczecinie
zobacz relację >

w II turze wygrywa
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu, ul. Partyzantów 2
zobacz relację >

w III turze wygrywa
Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w Szczecinie, ul. Jaworowa 41

zobacz relację >

w IV turze wygrywa
Przedszkole Publiczne nr 29 we Włocławku, ul. Dygasińskiego 10

zobacz relację >

w V turze wygrywa
Zespół Szkół Gminnych w Łapczycy

zobacz relację >

Finały

Oto lista laureatów castingu MiniMini+, których już niebawem zobaczymy w programie „Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie”. Premiera 6 października.
Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy!
W ciągu tygodnia osoby z redakcji programu PSIAKI FOOTBOLAKI skontaktują się z laureatami castingu.
Zobacz pełną listę laureatów

Wideo

Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 5
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 4
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 3
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 2
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 1
Making Of

Patroni akcji

MamoToJa.pl

naszemiasto.pl

Fundacja Orły Sportu

Escola Varsovia jest polskim klubem sportowym i naturalną kontynuacją dla najzdolniejszych wychowanków FC Barcelona Escola Varsovia, szkoląc chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat. Akademia ma za zadanie kształcić i promować zawodników na najwyższy światowy poziom - pierwsze sukcesy to transfery wychowanków z pierwszych i najstarszych roczników do klubów jak angielska Chelsea (Marcin Bułka, rocznik 1999) oraz francuskie OGC Nice (Balthazar Pierret, rocznik 2000). Od zeszłego roku Escola Varsovia posiada swoją drużynę seniorską.

CzasDzieci.pl to wiodący portal skierowany do rodziców dzieci od 0 do 14 roku życia. Od jedenastu lat podpowiada rodzicom, jak spędzić czas z dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty Kulturalne. Czasdzieci.pl poleca także jako alternatywę rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal dba szczególnie o rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji.

MiastoDzieci.pl to kompleksowa informacja dla rodziców i moc zabawy dla dzieci w jednym miejscu. Wydarzenia rodzinne na każdy weekend, tysiące bezpłatnych kolorowanek, pomysły na wycieczki za miasto, inspiracje do zabaw plastycznych i mnóstwo wesołych przepisów dla dzieci. Dołącz do milionowej rzeszy Czytelników MiastaDzieci.pl i bądź na bieżąco we wszystkim, co dzieje się dla dzieci w Twojej okolicy!