SZUKAMY DZIECI W WIEKU 5-10 LAT
DO NOWEJ EDYCJI MUZYCZNO–TANECZNEGO
PROGRAMU WYGIBAJKIo Akcji


Wielki Casting MiniMini+
Zapraszamy na II edycję Wielkiego Castingu MiniMini+, który w tym roku odbędzie się w dwóch terminach i aż w 10 miastach


Weekend 20-21 maja
Warszawa/Piaseczno
Kraków
Białystok
Lublin
Rzeszów

Weekend 27-28 maja
Poznań
Gdańsk
Wrocław
Szczecin
Toruń

Dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. W każdym mieście dla wszystkich dzieci przewidzieliśmy wspólną zabawę, wiele atrakcji oraz spotkanie z Rybką MiniMini. W tegorocznym castingu wyłonimy 76 dzieci, które zostaną zaproszone do udziału w nowym sezonie programu „Wygibajki”. Tym razem dzieci spotkają się na planie z Kasią Klich. Wspaniała zabawa gwarantowana!
Jeśli uważasz, ze Twoje dziecko jest przebojowe, otwarte i bardzo energiczne zgłoś je na nasz casting za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zapisy startują 10 kwietnia o godzinie 10:00.


UWAGA! Casting będzie polegał na luźnej rozmowie z dzieckiem. Dziecko może być poproszone o powiedzenie wierszyka lub zatańczenie.


Warto przyjść na wydarzenie w dniach 20-21 oraz 27-28 maja nawet jeśli rezerwacja online w Twoim mieście dobiegła końca. Na dzieci czekają atrakcje i niespodzianki! Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w drugiej połowie czerwca W sekcji wideo internauci będą mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Laureaci zabawy zostaną zaproszeni do II edycji programu MiniMini+ znanego już widzom stacji pt. „Wygibajki”. To format muzyczno-taneczny dla młodych widzów. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Kasia Klich

Zgłoś swoje dziecko

Zgłoś swoje dziecko do Wielkiego Castingu Rybki MiniMini. Przewidzieliśmy ponad 8600 miejsc castingowych, które podzieliliśmy proporcjonalnie i będziemy uwalniać w czterech turach.

Tura I - 10 kwietnia, tura II - 20 kwietnia, tura III - 5 maja, tura IV - 15 maja. Zapisy ruszają zawsze o godzinie 10:00

Rybka MiniMini podpowiada, że warto często zaglądać na naszą stronę. Gdy ktoś zrezygnuje z rezerwacji miejsce automatycznie wraca do puli.

ZGŁOŚ SIĘ!

Miasta

Kontakt

W razie pytań dotyczących Wielkiego Castingu MiniMini+ skontaktuj się z nami za pomocą formularza: