Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę
 

Myszka w Paski i zdrowy tryb życia #zostańwdomu Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
MiniMini+ przedstawia najnowszą serię edukacyjną bajki Myszka w Paski i zdrowy tryb życia. Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem promuje dobre nawyki, które należy wpajać dzieciom od najmłodszych lat.

Przedszkolaki poznają zasady zdrowego trybu życia, ucząc się prawidłowego odżywiania i dowiedzą się jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu. Myszka wyjaśnia również na czym polegają korzyści płynące z wysypiania się, utrzymywania porządku, czy aktywnego wypoczynku.  Proste, bliskie dzieciom historie pomogą im lepiej zrozumieć i przyswoić nowe zagadnienia.
Premierowe odcinki od 27 kwietnia w MiniMini+.

Myszka w Paski i  zdrowy tryb życia

Myszka w Paski i zdrowy tryb życia” - najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu zdrowego trybu życia na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.
Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min.

Tematy odcinków:
Odcinek 1 „Śniadanie”
Odcinek 2 „Przekąski”
Odcinek 3 „Warzywa i owoce”
Odcinek 4 „Ruch na świeżym powietrzu”
Odcinek 5 „Miejsce do nauki i pracy”
Odcinek 6 „Sen”
Odcinek 7 „Picie wody”
Odcinek 8 „Wypoczynek”
Odcinek 9 „Regularne posiłki”
Odcinek 10 „Porządek”

Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i zdrowy tryb życia” od 27 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:40 w MiniMini+.