Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Konkurs Rysuj z Myszką w paski 2021-10 Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 

Rysuj z Myszką w Paski 2021-10

Kochani! Zapraszamy do kolejnego Konkursu z Myszką w Paski. Nadsyłajcie swoje prace.

Myszka w Paski zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat do nowej wspólnej zabawy w nowym programie   – Rysuj z Myszką w Paski! Będziecie mogli nie tylko go oglądać na naszej antenie, ale także wziąć w nim udział! Aby to umożliwić przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. W aplikacji konkursowej pokolorujcie rysunek i z pomocą rodziców prześlijcie go do nas wraz ze zdjęciem swojej buzi.

Rodzice, pamiętajcie również o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Uwaga! Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, oraz nie zaakceptują regulaminu nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.

weź udział w konkursie

Nagrodę - uczestnictwo w programie "Rysuj z Myszką w Paski" - otrzyma 20 osób, których najciekawsze prace zostaną wybrane przez jury.

Oto, krótka prezentacja jak buzia dziecka zostanie przedstawiona na antenie w bajce "Rysuj z Myszką w Paski".

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb niniejszego konkursu oraz do zamieszczenia swoich danych osobowych (imię i miejscowość) na stronie internetowej www.miniminiplus.pl w przypadku wygranej.

Konkurs przeznaczony dla dzieci do 6 r.ż.

Termin nadsyłania odpowiedzi: do 25 października 2021

Lista Laureatów na naszej stronie internetowej od 28 października 2021

Regulamin konkursu [pdf].