Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Kot Prot

Kot Prot, Hania i Jasio, czyli niesamowite i pouczające przygody trójki przyjaciół

Kot Prot to magiczny zwierzak, który jest bardzo mądry i zawsze pełen pomysłów na ekscytującą wyprawę. Posiada wspaniały pojazd o nazwie kotoprotomobil. Ten czarodziejski wehikuł czasu zmienia się w statek, samolot, łódź podwodną – we wszystko, co jest aktualnie potrzebne do pełnej niesamowitych przygód wyprawy.

Skąd wziął się Kot Prot

Kot Prot to główna postać serii filmów animowanych „Kot Prot na wszystko odpowie w lot”, które powstały na podstawie kultowej w Stanach Zjednoczonych książki pt. „ The Cat in the Hat”. Jej autorem był Theodor Seuss Geisel, znany bardziej jako dr Seuss. Dr Seuss specjalizował się w tworzeniu fantastycznych opowieści dla dzieci, które nie tylko pisał, ale również ilustrował. Jego książki pełne są błyskotliwych rymów i doskonałego poczucia humoru. Bohaterowie uczestniczą w wielu inspirujących i ciekawych przygodach. W przygodach Kota Prota nie ma miejsca na nudę. Oprócz tego, że najmłodsi przeżywają z kocim bohaterem (oraz jego wiernymi kompanami: Jasiem i Hanią) mnóstwo wspaniałych przygód, przy okazji dowiadują się, jak ważna jest ekologia i dbałość o środowisko. Kot uczy tolerancji, rozwija wyobraźnię i poszerza horyzonty młodego widza w nietuzinkowy sposób. 

Interaktywna zabawa z magicznym kotem

Poczynania inteligentnego mruczka, można śledzić oglądając filmy. Ciekawą formą spędzania wolnego czasu jest granie w gry Kota Prota, które zachęcają dzieci do nauki poprzez zabawę.

 

więcej zwiń

Inne filmy z Kot Prot

(7)

Kot Prot Gwiazdkę urządzi w lot

Tym razem Kot Prot odkryje magie Świąt w lot! Film zabierze małych widzów w niesamowitą podróż pełną śniegu i świątecznych cudów!

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

Serial przedstawia zaskakujące, ale i pouczające przygody pewnego mądrego kota i dwójki przedszkolaków. Kot Prot zabiera maluchy w niezwykłą podróż, podczas której drzwi do pełnego tajemnic świata natury i odkryć naukowych stają przed nimi otworem.

Kot Prot na wszystko odpowie w lot 2

Serial przedstawia nowe zaskakujące, ale i pouczające przygody pewnego mądrego kota i dwójki przedszkolaków. Kot Prot zabiera maluchy w niezwykłą podróż, podczas której drzwi do pełnego tajemnic świata natury i odkryć naukowych stają przed nimi otworem. W każdym odcinku bohaterowie serialu dowiadują się wielu interesujących rzeczy, czasem zaskakujących nawet dla Kota Prota.

Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3

Nowe przygody uwielbianego przez dzieci mądrego Kota Prota, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania ciekawych świata maluchów!

Kot Prot Odkryje Kosmos w Lot

Kot Prot Odkryje Kosmos w Lot to film, w którym mądry Kot Prot wraz z Hanią, Jasiem udadzą się w fascynującą, a przede wszystkim pouczającą wycieczkę w kosmos.

Kot Prot Urządzi Biwak w Lot

Kot Prot Urządzi Biwak w Lot to film, w którym mądry Kot Prot wraz z Hanią, Jasiem oraz przyjaciółmi udadzą się na pełną szalonych przygód, pouczającą wycieczkę na łonie natury, której kulminacją będzie spotkanie z rodziną Fisha.

Kot Prot Urządzi Halloween w Lot

Kot Prot Urządzi Halloween w Lot to film, w którym mądry Kot Prot zabierze Hanię, Jasia i najmłodszych widzów w pełną śmiechu, zwariowaną, odrobinę przerażającą, a przy tym pouczającą podróż w poszukiwaniu najciekawszych kostiumów halloweenowych!