Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Lalaloopsy

Lalaloopsy – magiczna kraina cudownych lalek

Lalaloopsy to nazwa lalek – szmacianek zamieszkujących niesamowitą – Lalaloopsylandię. Każda z nich ma swojego ulubionego zwierzęcego towarzysza. Laleczki codziennie przeżywają ciekawą przygodę. W Lalaloopsylandii mieszka łącznie około 160 laleczek, z czego raptem 10 to chłopcy, reszta to dziewczynki. Lalaloopsy to urocze szmacianki. Każda z lalek, oprócz tego, że ma bardzo barwną i odrębną osobowość, posiada swoją cechę szczególną, którą determinuje materiał z którego została uszyta. Niektóre powstały z kuchennego fartucha, inne z sukienki prawdziwej księżniczki, kostiumu clowna czy rycerskiej zbroi. Ich oczy są zrobione z czarnych guziczków.

Lalaloopsy mają bardzo ciekawe imiona. Można wśród nich spotkać, np.: Klejnotkę, Konfiturkę, Asa Mechanika, Sekretkę oraz Pana Niestrachajło. Istnieją lalaloopsy w wersji mini oraz lalaloopsy niesamowicie duże – takie, które mieszkają na wyspach oraz pochodzące z gór. Wszystkie lalki darzą się szacunkiem i uwielbiają wspólnie spędzać czas. Lalaloopsom towarzyszą również uszyte z materiału zwierzaki są to m. in.: kotki, słoniki, ptaszki, wieloryby, krówki, małpki, misie, smoki, sówki, krokodyle a nawet pająki.

Filmy z wesołymi laleczkami

Filmy z Lalaloopsami to pełne wspaniałych przygód opowieści, które w dowcipny sposób uczą dzieci szacunku dla odmienności innych, cierpliwości, manier oraz tego, że przyjaźń w życiu jest bardzo ważna.

więcej zwiń

Inne filmy z Lalaloopsy

(2)

Lalaloopsy

Urocza bajka dla przedszkolaków opowiada o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób i każdy ma w sobie coś wartościowego - trzeba tylko umieć to dostrzec.

Lalaloopsy 2

Drugi sezon uroczej bajki, która podbiła serca przedszkolaków na całym świecie. Przygody sympatycznych szmacianych lalek, które w magiczny sposób ożywają i uczą dzieci, że każdy z nas jest wyjątkowy.