Zostań gwiazda futbolu! Mecz finałowy

Kochani!
w niedzielę 9 września na boisku warszawskiej Agrykoli odbył się mecz finałowy wieńczący akcję "Zostań Gwiazdą Futbolu"!
Mecz został rozegrany przez dzieci ze zwycięskiej szkoły z Ustronia z Drużyną Rybki MiniMini.
Na małych fanów piłki nożnej czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy m.in. zajęcia z pierwszej pomocy, zajęcia z animatorami, pokaz freestyle football.

Akcja "Zostań Gwiazdą Futbolu" miała na celu promowanie wśród dzieci aktywności fizycznej i uprawiania sportu. Akcja miała formę castingu – autorzy sportowych trików, którzy zdobyli uznanie internautów i Jury wystąpią w MiniMini+ w programie "Psiaki Futbolaki: MiniMistrzowie" już 6 października. Jej ambasadorami zostały znane gwiazdy futbolu: Jarosław Bieniuk oraz Arkadiusz Malarz.

Galeria zdjęć z wydarzenia

Półfinały

Dzień Sportu MiniMini+:

w I turze wygrywa
Szkoła Podstawowa Nr 56 w Szczecinie
zobacz relację >

w II turze wygrywa
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu, ul. Partyzantów 2
zobacz relację >

w III turze wygrywa
Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" w Szczecinie, ul. Jaworowa 41

zobacz relację >

w IV turze wygrywa
Przedszkole Publiczne nr 29 we Włocławku, ul. Dygasińskiego 10

zobacz relację >

w V turze wygrywa
Zespół Szkół Gminnych w Łapczycy

zobacz relację >

Finały

Oto lista laureatów castingu MiniMini+, których już niebawem zobaczymy w programie „Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie”. Premiera 6 października.
Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy!
W ciągu tygodnia osoby z redakcji programu PSIAKI FOOTBOLAKI skontaktują się z laureatami castingu.
Zobacz pełną listę laureatów

Wideo

Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 5
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 4
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 3
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 2
Arkadiusz Malarz - Trik piłkarski nr. 1

Patroni

MamoToJa.pl

naszemiasto.pl

Fundacja Orły Sportu

CzasDzieci.pl to wiodący portal skierowany do rodziców dzieci od 0 do 14 roku życia. Od jedenastu lat podpowiada rodzicom, jak spędzić czas z dzieckiem. Grupa redaktorów wyszukuje, sprawdza i rekomenduje najbardziej wartościowe oferty Kulturalne. Czasdzieci.pl poleca także jako alternatywę rozwojowe zabawy do przeprowadzenia w domu lub wyjazdy rodzinne poza miasto. Portal dba szczególnie o rzetelność informacji oraz rozwojowy charakter udostępnianych rodzicom inspiracji.

MiastoDzieci.pl to kompleksowa informacja dla rodziców i moc zabawy dla dzieci w jednym miejscu. Wydarzenia rodzinne na każdy weekend, tysiące bezpłatnych kolorowanek, pomysły na wycieczki za miasto, inspiracje do zabaw plastycznych i mnóstwo wesołych przepisów dla dzieci. Dołącz do milionowej rzeszy Czytelników MiastaDzieci.pl i bądź na bieżąco we wszystkim, co dzieje się dla dzieci w Twojej okolicy!

Familie.pl – Internetowa Społeczność Rodziców. To Portal dla rodziców tworzony przez rodziców. Szczegółowy opis ciąży – tydzień po tygodniu, fazy porodu – przełam swój strach i nie bój się pytać. Na specjalnym forum dla rodziców znajdziesz rozwiązania wszystkich swoich problemów. Nasi eksperci – lekarze, prawnicy i wielu innych za darmo udzielają porad dla rodziców. Ślub i wesele, Ciąża, Rodzice – to tylko niektóre tytuły naszych serwisów. W każdym z nich znajdziesz coś dla siebie.