Witajcie

Kochani

Rybka MiniMini, Chicco - producent edukacyjnych zabawek dla dzieci oraz sklepy dziecięce Toys R Us zapraszają Was na wspaniały, planetarny konkurs!


Wejdźcie na Planetę Chicco i spróbujcie rozwiązać czekające tam na Was zadania: posortujcie kształty z pchaczem Wesołe Zakupy, pokonajcie labirynt z RoboChicco, uzupełnijcie obrazki z Misiem Podróżnikiem i dopasujcie melodie ze stolikiem Hobby. A na końcu narysujcie własną, wymarzoną planetę zabawy!

Twórców najwspanialszych prac nagrodzimy zabawkami od firmy Chicco.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy wspaniałej zabawy!

graj

Konkurs trwa cztery tygodnie, a zwycięzców wybieramy aż dwa razy w tygodniu!
W każdy wtorek i piątek znajdziecie na naszej stronie listę 4 laureatów, którzy otrzymają: 
Miejsce 1: Pchacz Wesołe Zakupy
Miejsce 2: Stolik edukacyjny Hobby
Miejsce 3: RoboChicco
Miejsce 4: Miś Podróżnik
Do zdobycia aż 32 fantastyczne nagrody!

Termin konkursu: 15.11.2016 – 12.12.2016
Terminy publikacji listy zwycięzców:
18.11.2016: laureaci z dni 15 – 17.11.2016
22.11.2016: laureaci z dni 18-21.11.2016
25.11.2016: laureaci z dni 22 – 24.11.2016
29.11.2016: laureaci z dni 25 – 28.11.2016
2.12.2016: laureaci z dni 29.11 – 1.12.2016
6.12.2016: laureaci z dni 2 – 5.12.2016
9.12.2016: laureaci z dni 6 – 8.12.2016
13.12.2016: laureaci z dni 9 – 12.12.2016
Termin dostarczenia nagród laureatom konkursu: 03.01.2017

Regulamin konkursu [pdf]

najnowsze prace









Laureaci

Bardzo Wam dziękujemy za udział w konkursie „Planeta Chicco”!
Podesłaliście do nas mnóstwo pięknych prac!

Poniżej przedstawiamy listę dotychczasowych zwycięzców i serdecznie gratulujemy!

Laureaci z dni 15 – 17.11.2016:
Miejsce 1: Nina Hodun, Osielsko
Miejsce 2: Tymon Szewczyk, Mysłowice
Miejsce 3: Damianek Bochniarz, Andrychów
Miejsce 4: Maja Nowacka, Działoszyce

Laureaci z dni 18 – 21.11.2016:
Miejsce 1: Anastazja Kowal, Gierałtów
Miejsce 2: Ania Mikołajczak, Police
Miejsce 3: Kuba Szymczyk, Kraśnik
Miejsce 4: Maksymilian Wieprzycki, Inowrocław

Laureaci z dni 22 – 24.11.2016:
Miejsce 1: Pola Szewczyk, Mysłowice
Miejsce 2: Wiktoria Zambrzycka, Rutki Kossaki  
Miejsce 3: Nikodem Marciniak, Tychy
Miejsce 4: Cyprian Głowacki, Świnoujście

Laureaci z dni 25 – 28.11.2016:
Miejsce 1: Krzysztof Kołodziejczyk, Tychy
Miejsce 2: Mila Duda, Smolnica
Miejsce 3: Maksymilian Morawski, Skierniewice
Miejsce 4: Karolina Zawadka, Gdynia

Laureaci z dni 29.11 – 1.12.2016:
Miejsce 1: Jagoda Dolińska, Bolszewo
Miejsce 2: Amelia Gawrońska, Łuków
Miejsce 3: Marcin Tabaczniuk, Opole
Miejsce 4: Alicja Goryca, Wąchock

Laureaci z dni 2 – 5.12.2016:
Miejsce 1: Dawid Ładny, Kąkolewnica
Miejsce 2: Lena Fluda, Leśna
Miejsce 3: Dorian Kornacki, Chełmno
Miejsce 4: Amelia Kleinszmidt, Kościerzyna

Laureaci z dni 6 – 8.12.2016:
Miejsce 1: Asia Rola, Janów Lubelski
Miejsce 2: Michalina Hańczyk, Pruszcz Gdański
Miejsce 3: Pola Zielenkiewicz, Budgosz
Miejsce 4: Nikodem Cepowski, Zielona Góra

Laureaci z dni 9 – 12.12.2016:
Miejsce 1: Sara Dzięgielewska, Poznań
Miejsce 2: Karolinka Murawska, Czyżew
Miejsce 3: Alex Zdziabek, Września
Miejsce 4: Agnieszka Górczyńska, Kruszyn

zgłoś problem techniczny z konkursem