Logo Das Original KinderHotels

Dlaczego Kinderhotels?

Urlop w jednym z hoteli sieci Kinderhotels to cztery argumenty gwarantujące jednocześnie najwyższy standard oferty oraz rodzinną i przyjazną dzieciom atmosferę.

Gwarancja dobrego wypoczynku dla całej rodziny
W hotelach Kinderhotels Europa panuje pełna równowaga – posiadamy wyposażenie, które dokładnie odpowiada potrzebom Waszego dziecka, a jednocześnie daje rodzicom możliwość spędzenia czasu tylko we dwoje. Zapewniamy bufet dla dzieci złożony z najwyższej jakości produktów i wyszukane menu dla smakoszy. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony.

Urlopowy budżet pod kontrolą
W naszych hotelach już w momencie rezerwacji wiesz, ile będzie kosztował Twój urlop. Rachunek przedstawiony przy rezerwacji jest całkowicie przejrzysty, dzięki czemu możesz zaplanować pobyt co do grosza, a Twoja rodzina przez cały czas jest w najlepszych rękach.
Rezerwacja na stronie www.kinderhotels.com  gwarantuje najlepszą cenę!

Siła różnorodności
W tym roku nad morze, w następnym w góry – nie ma problemu, sieć Kinderhotels Europa ma swoich przedstawicieli w różnych miejscach. W czterech krajach i w najpiękniejszych zakątkach – np. na chorwackim wybrzeżu, w potężnych Dolomitach czy wśród jezior przepięknej Karyntii, co roku możecie odkrywać dla siebie nowe miejsca, a mimo to czuć się w rodzinnych hotelach jak u siebie w domu.

Dmuchamy na zimne
Najwyższe standardy jakościowe to dla nas oczywistość: wszystkie nasze place zabaw są kontrolowane przez specjalistę w tej dziedzinie, firmę TÜV. Nasi pracownicy to doskonale wykształceni animatorzy czasu wolnego, opiekujący się niemowlętami, dziećmi i młodzieżą, którzy stale poszerzają swoją wiedzę w naszej hotelowej akademii. Chodzi przecież o bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Więcej informacji na www.kinderhotels.com

 

Filozofia grupy Kinderhotels

Beztroski urlop z gwarancją jakości

Hotele grupy Kinderhotels Europa od ponad 20 lat zapewniają rodzinom beztroski urlop oraz najwyższej jakości opiekę nad dziećmi. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie obiekt – od prowadzonych przez rodziny hotelików po luksusowe hotele ze strefą spa. Wszystkie spełniają standardy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem TÜV, zatrudniają pracowników o wysokich kwalifikacjach i regularnie podlegają tajnej kontroli jakości.

Jakość, nie ilość
Przy wyborze obiektów członkowskich grupa kieruje się mottem „klasa, a nie masa”. O ile w 1998 roku należało do niej jeszcze prawie sto hoteli rodzinnych, to dziś jest ich dwa razy mniej. Dzięki tej filozofii goście mają gwarancję, że placówki bezwzględnie stosują się do przyjętych kryteriów. Surowa kontrola jakości ogranicza co prawda wzrost grupy – zwłaszcza w nowych krajach EU – ale daje wypoczywającym całkowitą pewność, że ich rodzina jest pod doskonałą opieką.

Plany na przyszłość
W przyszłości grupa planuje przyjąć nowe obiekty w pięciu-sześciu krajach Europy Środkowej. Ponadto zamierza udostępnić ofertę dla rodzin również w miastach. W rozmowach prowadzonych z większymi grupami hotelarskimi przekonuje je do wydzielenia całych kondygnacji na hotele dla rodzin. Mimo to dyrektor Kinderhotels Gerhard Stroitz jasno określa cele: „W najbliższych pięciu latach w naszej grupie będzie maksymalnie 60 hoteli”.

Starsi, młodsi i najmłodsi
Aby jakość opieki nad dziećmi była coraz lepsza, wszyscy opiekunowie przechodzą wewnętrzne szkolenia i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Dużą wagę przywiązuje się do komunikacji z młodymi gośćmi w różnych językach. Własny system szkoleń gwarantuje, że placówki grupy są w stanie zapewnić wszystkim dzieciom – począwszy od niemowląt, a skończywszy na nastolatkach – bogaty, dostosowany do ich wieku program pobytu.
Wiele obiektów członkowskich wyspecjalizowało się w opiece nad noworodkami i dzięki menu opartym na produktach firmy HIPP, pakietom do pielęgnacji maluchów w pokojach oraz całodobowemu dyżurowi lekarza zapewniają pociechom świeżo upieczonych rodziców kompleksową opiekę.
Również nastolatki nie muszą się wcale zadowalać zabawkami i brodzikiem. Wiele hoteli rodzinnych ściśle współpracuje ze specjalistami od zabaw na wolnym powietrzu, sportu oraz przygód i oferuje mnóstwo wspaniałych atrakcji, takich jak wyścigi na rowerach górskich, zdobywanie ścian wspinaczkowych czy jazda konna.

Specjalne oferty dla dzieci

W hotelach rodzinnych aktywne brzdące nie mogą się nudzić. W słoneczne dni najmłodsi wraz z opiekunami odkrywają cuda przyrody i dowiadują się wielu ciekawych rzeczy o lesie i łące. Gdy pogoda nie dopisuje, na młodych gości czekają duże sale zabaw, wodne atrakcje, szkoły magii i przedstawienia teatralne.

Radość dla całej rodziny

Początkowo grupa Kinderhotels Europa skupiała się na dzieciach, dziś w centrum jej zainteresowania jest cała rodzina. Ważne są zarówno wspólne przeżycia, jak i możliwość spędzenia przez dorosłych czasu samotnie lub we dwoje. Wiadomo jednak, że podczas urlopu może się odprężyć i odpocząć tylko ten, kto wie, że jego dzieci są bezpieczne i pod dobrą opieką.

Aktywny urlop rodzinny
W urozmaiconych programach zajęć sportowych i rozrywkowych grupy Kinderhotels pomyślano również o dorosłych. Najróżniejsze aktywności, takie jak wspólne spacery, nordic walking, wspinaczka, chodzenie po górach, biegi narciarskie, jazda konna i wiele innych gwarantują im dobrą zabawę i ruch. Ponadto wiele hoteli szczyci się wspaniałymi strefami wellness, w których dzięki masażom i zabiegom relaksacyjnym wyczerpani dorośli mogą odzyskać wigor.

Wellness dla zestresowanych rodziców
W „oazach regeneracji”, saunach i elegancko urządzonych strefach relaksu mama i tata nie tylko odzyskają dobre samopoczucie, lecz także radość we wzajemnych relacjach. Rodzice zaznają prawdziwego spokoju i relaksu, gdy dzieci będą się uczyć pływania z żabą maskotką lub szaleć w strefie efektownych wodnych atrakcji. Wieczorem mama i tata zjedzą romantyczną kolację przy świecach, a ich pociechy będą się świetnie bawić z rówieśnikami przy stoliku dziecięcym.

« Powrót

 

 

Logo Austria - czas na oddech