codziennie odcinek
:

Kucyki do pozowania

Nowy sposób zabawy kucykami! Ustaw swoje kucyki w najbardziej charakterystycznej dla nich pozie. Każdy ma 8 punktów artykulacji i akcesoria do odgrywania ulubionych serialowych scenek.

Kucyki z serii Friendship is Magic

Odkryj magiczny świat Equestrii wraz z Pinkie Pie! Zbierz figurki swoich ulubionych kucykowych przyjaciół i baw się razem z Pinkie Pie w Cukrowym Kąciku!

Zamek Canterlot

Oto zamek godny prawdziwej księżniczki! Wyobraź sobie, ile przygód czeka na Ciebie w tym ogromnym, 3-poziomowym zamku! Znajdziesz w nim wielką aulę prowadzącą do Sali Tronowej. Tron przesuwa się po wszystkich piętrach zamku! W zestawie ponad 40 elementów, a także Księżniczka Celestia i Smok Spike. Piękna korona tylko czeka, by ktoś ją założył lub udekorował nią szczyt zamku. Zeskanuj kod swojego kucyka i odkryj więcej tajemnic ich świata dzięki specjalnej aplikacji MY LITTLE PONY.

Poznaj nową Świecącą Rarity!

Stylowa, pełna blasku Rarity jest gotowa, by olśniewać i podkreślać swoje znaczki wyjątkowymi światłami.
Uczesz jej długą grzywę i ozdób mnóstwem załączonych akcesoriów.
Następnie naciśnij na znaczek, by podświetlić jej nogi i zobaczyć jak rozbłyskują jej diamenty i róg!

Księżniczka Celestia

Księżniczka Celestia to piękny jednorożec ze skrzydłami, który rządzi całym królestwem kucyków! Teraz nareszcie biała – taka jak w serialu! Jej skrzydła poruszają się i świecą. Mówi po polsku! W zestawie akcesoria do stylizacji.

Karoca Twilight Sparkle

Dzięki temu stylowemu pojazdowi Twoje ulubione kucyki mogą podróżować! W tej przepięknie ozdobionej wspaniałymi zawieszkami karocy, kucyki mogą zwiedzać niemalże całe Ponyville! W zestawie Księżniczka Twilight Sparkle oraz kolekcjonerskie zawieszki.