Laureaci konkursu

Ośmiornica



Rybka MiniMini dziękuje za wszystkie piękne życzenia urodzinowe! Jest zachwycona zaangażowaniem jej małych przyjaciół.

Wszystkie życzenia dokładnie obejrzała i miała ogromny problem z wybraniem zwycięzców ponieważ każdy filmik był wyjątkowy i chwytał za serce. Dzięki nim Rybka jest bardzo szczęśliwa – to były cudowne urodziny!

Dziękujemy wszystkim – małym i dużym - za zaangażowanie i udział w konkursie.

Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkie zgłoszenia, ale konkurs rządzi się swoimi prawami, więc wybraliśmy łącznie 115 szczęśliwców.

Nagroda główna:


  • Emila Topór
  • Lena Błesznowska
  • Szymon Jakubowski
  • Michał Czechorowski
  • Karolinka Haśko
  • Aleksy Fałdziński
  • Ada Szymaszek
  • Martyna Kusiak
  • Oliwka Fijałkowska
  • Malwinka Kątna-Glapka
  • Nela Sochacka
  • Maja Sobolewska
  • Kuba Jaczewski
  • Alan Wiater
  • Natalia Polak


Nagrody dodatkowe:


  • Klaudia Zaworka
  • Teresa Saługa
  • Aleksandra Sierakowska
  • Klara Skraboń
  • Aurelia Bielecka
  • Jakub Jop
  • Natalka Cywińska
  • Karol Konarski
  • Nela Urbaniak
  • Karol Czajkowski
  • Hania Poniatowska
  • Patrycja Danowska
  • Helenka Grandys
  • Aleksandra Irańska
  • Agata Jakubowska
  • Karolina Pilar
  • Patryk Rajchel
  • Wiktoria Gil
  • Zofia Trzaskawka
  • Nina Wardaszko
  • Karol Heise
  • Franek Pyzara
  • Alicja Marchel
  • Igor Ojczymek
  • Julia Sordyl
  • Julia Mierucka
  • Dominik Jodłowski
  • Bartosz Zatoń
  • Piotr Chabzda
  • Maja Sroczyńska
  • Ola Biwejnis
  • Rafał Rzepa
  • Natan Wojcicki
  • Karolina Thiel
  • Julia Przybylska
  • Agatka Rola
  • Madzia Mikołajczyk
  • Emilia Ligęzowska
  • Patryk Małachowski
  • Edytka Wdaniec
  • Mateusz Kruczek
  • Lena Jabłczyńska
  • Dominik Brudło
  • Alessandro Nicoletti
  • Alicja Hyła
  • Nicole Deryngowska
  • Oliwia Guz
  • Oliwia Starowicz
  • Michalina Stawkowska
  • Wiktoria Stańczyk
  • Laura Wardęcka
  • Zuzia Lewandowska
  • Milenka Kostka
  • Jaś Pracoń
  • Lena Dziedzic
  • Kalinka Krupa
  • Małgosia Filipiak
  • Maja Łuczak
  • Jasminka Fijałkowska
  • Sandra Zabielska
  • Anna Osińska
  • Emilka Nowak
  • Amelka Baczewska
  • Tomasz Frąś
  • Katarzyna Mermer
  • Zuzanna Bogdan
  • Mateusz Domagała
  • Maja Wolna
  • Karina Cielecka
  • Wiktoria Kolanek
  • Helenka Haras
  • Alicja Wyborska
  • Aleksandra Guzik
  • Alicja Kapuściok
  • Milena Dzienisz
  • Zosia Pędrowska
  • Wiktoria Aksiucik
  • Zosia Bogacka
  • Julia Pieśkiewicz
  • Wiktoria Dreifoth
  • Maja Erdman
  • Tina Boratyńska
  • Kinga Tetkowska
  • Julcia Wojciechowska
  • Amelka Michalak
  • Jan Wojdak
  • Michalina Głowacka
  • Weronika Nowak
  • Olek Stefanek
  • Lilianka Więckowska
  • Maksymilian Keska
  • Patrycja Wojnacka
  • Adam Brzeziński
  • Majka Łepek
  • Robert Wojnicz
  • Hania Siara
  • Laura Szmalec
  • Michał Felisiak
  • Antosia Kreczmer
  • Wiktoria Karnowska


Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Niebawem otrzymacie od nas e-mail z potwierdzeniem wygranej.
Uwaga! W przypadku filmów nagrodzonych, na których występuje dwójka lub więcej dzieci, nadal wysłana będzie jedna nagroda.