Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Noddy: Detektyw w krainie zabawek

Noddy to lalka-pajacyk z głową na sprężynce. Jest zawsze uśmiechnięty i ma wielu przyjaciół. Noddy mieszka w kolorowej i pełnej ciekawych postaci krainie zabawek. Ten mały drewniany chłopiec wozi swoją czerwono-żółtą taksówką przyjaciół, ale również zajmuje się dostarczaniem paczek mieszkańcom zabawkowej krainy.

Na drodze Noddiego często stają psotliwe gobliny Chytrus (Sly) i Gobbo. Swoimi żartami uprzykrzają życie i utrudniają wypełnianie codziennych obowiązków małemu pajacykowi.

Kim jest Noddy

Noddy nosi niebieskie spodnie, czerwoną bluzkę, żółty pasek, a pod szyją ma zawsze starannie zawiązaną żółtą muchę w czerwone grochy. Znakiem rozpoznawczym Noddiego jest niebieska, trójkątna czapeczka ze złotym, okrągłym dzwoneczkiem na końcu, który brzęczy, gdy pajacyk rusza głową, a robi to bardzo często. Noddy jeździ żółto-czerwonym samochodem, a czasem lata samolotem w takich samych kolorach.

Noddy to bardzo miły i pracowity chłopiec, który zawsze jest chętny do pomocy.

Inni mieszkańcy krainy zabawek

Najlepszym przyjacielem Noddiego jest Miś Tubby, który mieszka w lesie o nazwie Toadstool. W krainie zabawek mieszkają również: słoń Wielkouchy, figlarna Małpka Marta, Pani Różowa Kotka, trochę niezdarny Pan Wańka-Wstańka, Pan Sparks, Pan Dżambo, Nakręcana Mysz, Misia Tessa, Klown, lalka o imieniu Dina, Skaczące piłki i wesoły piesek Nampi. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa dzielny policjant Plod.

Ciekawostka: Imię Noddy pochodzi od angielskiego słowa nodd, które oznacza: potakiwać, ruszając głową.

Powiedz to z Noddym

Oprócz oglądania bajek o przygodach miłego pajacyka i jego licznych przyjaciół można również uczestniczyć w kolorowym świecie zabawek, ucząc się języków z Noddym. W krótkich odcinkach Noddy uczy dzieci słówek i zwrotów angielskich, hiszpańskich i francuskich.

więcej zwiń

Inne filmy z Noddy: Detektyw w krainie zabawek

(5)

Noddy: Detektyw w krainie zabawek

"Noddy" to nowa animacja produkcji DreamWorks, która przeniesie małych widzów do ekscytującego i pełnego wrażeń świata. W Krainie Zabawek może zdarzyć się naprawdę wszystko, a to za sprawą dinozaurów, jednorożców, robotów, piratów...

Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2

Nowe przygody Noddy'ego, który przemierza krainę zabawek swoją żółtą taksówką i rozwiązuje rozmaite zagadki. Towarzyszy mu wierny przyjaciel - piesek Bumpy.

Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2 - odcinek specjalny

Noddy pomaga Coco i Cleo w dostaniu się do Akademii Wróżek

Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2 - Odcinek specjalny 2

Noddy pomaga Piratom odnaleźć bajeczny skarb Krainy Zabawek.

Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2 - Odcinek specjalny 3

W krainie zabawek pojawia się siostra Deltoida. Super rodzeństwo zaczyna ze sobą rywalizować, co sprowadza na wszystkich kłopoty.