Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Biały Delfin Um

serial animowany, Francja, 2015, 24x13

© SND - M6 Group
 

Serial zbierze młodych widzów na rajskie wyspy Pacyfiku, gdzie przeżyją niezapomniane przygody z delfinem Umem. O takim przyjacielu marzył każdy z nas!

Piętnastoletni Yann i siedmioletnia Marina jadą do swojego wujka Patricka, który jest oceanografem i prowadzi badania na odległych wyspach Pacyfiku. W tej egzotycznej scenerii wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Yann zaprzyjaźnia się z białym delfinem o imieniu Um. Chłopca i delfina łączy silna więź - spędzają ze sobą dużo czasu i zawsze mogą na sobie polegać. Um ratuje Yanna i Marinę z każdej opresji. Obydwoje mają niebywały talent do wpadania w tarapaty, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji m.in., kiedy chłopak chce zaimponować pięknej Polinezyjce Timeti, a Marina stara się znaleźć narzeczoną dla swojego ukochanego misia koala.

Będzie dużo śmiechu, zwłaszcza, gdy dodamy do tego niepotrafiącego utrzymać języka za zębami szpaka azjatyckiego Sebastiana, Raoula - misia koala, który nie cierpi kąpieli oraz leniwca o imieniu Flem. To szalona i wybuchowa mieszanka!

Nowa wersja animacji emitowanej w Polsce w latach 70 jest doskonałą propozycją dla dzieci w wieku szkolnym. Wielu rodziców zapewne pamięta ten serial z własnego dzieciństwa.