Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Bob Budowniczy 20

serial animowany, Wielka Brytania, 2016, 26 x 11

© Hit Entertainment
 

Nowy sezon kultowego serialu o przygodach znanego i uwielbianego na całym świecie Boba Budowniczego na antenie MiniMini+!

Bob i jego maszyny gotowi są podjąć się każdego zadania. Niezależnie od tego, czy jest to mały projekt czy wielka budowla, jedno jest pewne - praca zespołowa pozwoli osiągnąć wyznaczony cel. Bob i przyjaciele udowadniają, że wiara we własne siły, a także pozytywne myślenie pozwalają rozwiązać nawet najmniejszy problem. Bo każde zadanie to okazja do świetnej zabawy, a to co na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalne Bob wraz ze swoimi maszynami potrafią uczynić możliwym! W kolejnym sezonie Bob wraz z koparką, betoniarką, spychaczem, walcem oraz innymi przyjaciółmi przygotują się do koncertu oraz podejmą próbę sprzątania plaży i budowy wystawowej piramidy. Nie zabraknie zabawnych sytuacji ale także tych, w którym bohaterom wcale nie będzie do śmiechu.

Serial "Bob Budowniczy" nadawany jest od 1998 roku. Był nominowany do nagrody BAFTA w kategorii najlepszej animacji przedszkolnej od 1999 do 2009 roku. Wygrał w kategorii "animacja dla dzieci" w 2003 roku zdobywając statuetkę za specjalny odcinek o świętach.

Bob Budowniczy w MiniMini+

06.07 poniedziałek
0900
serial animowany
06.07 poniedziałek
0910
serial animowany
06.07 poniedziałek
1850
serial animowanyFilmy gry i zabawy z Bob Budowniczy