Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Kasia i Mim-Mim

serial animowany, Kanada, 2014, 26x22

© Fremantle

Pełna ciepła bajka o małej dziewczynce i jej pluszowym króliku Mim-Mimie, który nie jest wcale zwykłą zabawką, to propozycja dla wszystkich fanów dziecięcego świata fantazji!

Kasia jest bardzo energiczną i obdarzoną wielką wyobraźnią małą dziewczynką. Ona i jej ukochana zabawka, królik Mim-Mim, zabierają dzieci do fantastycznego świata zwanego Mimiloo, w którym wszystko jest możliwe, nawet jej pluszowe zabawki ożywają. W każdym odcinku Kasia, Mim-Mim i paczka ich najlepszych przyjaciół odkrywają nowe, ekscytujące krainy i przeżywają wielkie przygody. Każda przygoda małej Kasi jest powiązana z tym, co przydarzyło się dziewczynce w świecie realnym - pomaga jej rozwiązać bardzo zagadkowy problem, z którym na co dzień spotykają się wszystkie maluchy. Na zakończenie Kasia wraca do domu, żeby opowiedzieć rodzicom, co przydarzyło się jej i Mim- Mimowi, jak poradzili sobie z trudną sytuacją.

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o fantastycznych przygodach przeżywanych wspólnie z najlepszym przyjacielem - ukochanym przytulakiem? "Kasia i Mim-Mim", jedna z najpopularniejszych bajek telewizyjnych w Wielkiej Brytanii, trafia na polskie ekrany!
Filmy gry i zabawy z Kasia i Mim-Mim