Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Kot Prot Urządzi Halloween w Lot

Kanada, 2016, 1 x 60

© Entertainment Rights PLC

Kot Prot Urządzi Halloween w Lot to film, w którym mądry Kot Prot zabierze Hanię, Jasia i najmłodszych widzów w pełną śmiechu, zwariowaną, odrobinę przerażającą, a przy tym pouczającą podróż w poszukiwaniu najciekawszych kostiumów halloweenowych!

Nadeszła halloweenowa noc. To idealny czas dla Kota Prota, który lubi przerażające przygody i nocne strachy. Jego entuzjazmu nie podziela jednak para przedszkolaków. Jaś dostaje gęsiej skórki na samą myśl o strasznych błyskawicach i groźnie brzmiących grzmotach. Podobnie Hania, dla której najdrobniejszy szmer wydobywający się z nocnej ciszy jest idealnym powodem, aby schować się pod łóżko. Jednak mądry kot pokaże swoim małym przyjaciołom, że tak naprawdę strach ma tylko wielkie oczy. Prot zabierze ich w niezwykłą podróż, podczas której dwójka bohaterów będzie miała okazję z bliska przyjrzeć się swoim strachom. Lot przez burzę czy wizyta w jaskini nietoperzy odkryje przed małymi bohaterami jak interesujące zjawiska znajdują się wokół nich. Kot Prot sprawi, że dzieci dzięki pouczającej podróży zrozumieją, jak świetną zabawą może być świat strachów. Na zakończenie bajki wszyscy bohaterowie samodzielnie wykonują fantastyczne kostiumy na tę wyjątkową noc.
Animacja powstała na podstawie kultowej w Stanach Zjednoczonych książki autorstwa amerykańskiego pisarza i poety Theodora Seuss Geisela. W Polsce została wydawana w tłumaczeniu Stanisława Barańczaka i nosi tytuł "Kot Prot".
Filmy gry i zabawy z Kot Prot