x

Rycerz Mike

Filmy z Rycerz Mike

(1)

Inne filmy z Rycerz Mike

(6)

Rycerz Mike

Serial przenosi najmłodszych widzów w czasy Średniowiecza pełne magicznych przygód, nieustraszonych rycerzy, bajkowych zamków, pięknych księżniczek, a także smoków, Wikingów i troli.

Rycerz Mike 2

Nowa seria opowiada o dalszych perypetiach Mike'a - dzielnego chłopca, który nade wszystko chce zostać prawdziwym rycerzem. Główny bohater będzie musiał stawić czoło licznym niebezpieczeństwom i pokonać wiele przeciwności zanim osiągnie upragniony cel. Młody Mike wykaże się nie tylko walecznym sercem i zręcznością, ale także rozwagą i sprytem. Bycie prawdziwym rycerzem nie jest łatwe, dlatego chłopiec musi znaleźć w sobie odwagę i siłę, by ochronić królestwo Glendragon. Z pomocą przyjdzie mu ojciec, pojawi się także zupełnie nowy bohater - król Glendragonu, który przez wiele lat przemierzał odległe krainy. Co wyniknie z tego spotkania?

Rycerz Mike 3

Trzecia seria bajki przedstawia nowe przygody Mike'a - chłopca, który marzy o tym, żeby zostać prawdziwym rycerzem. Aby osiągnąć swój upragniony cel, musi przejść kolejne próby oraz zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i niebezpieczeństwami. W tym sezonie główny bohater wyruszy w wędrówkę na Smoczą Górę, weźmie udział zawodach jeździeckich, a nawet zbuduje latającą maszynę. Każda z tych przygód nauczy dzielnego chłopca na czym naprawdę polega bycie rycerzem.

Rycerz Mike i świąteczna gwiazda

Tym razem przed dzielnym rycerzem Mikem gwiazdkowa misja. Mike będzie musiał uratować Święta!

Rycerz Mike i wielka misja

Film zabiera małych widzów do krainy nie zawsze niebezpiecznych smoków, dzielnych rycerzy, czarodziejskich klejnotów i wielkich przygód!

Rycerz Mike i wyprawa na Smoczą Górę

Zapraszamy na wyprawę do krainy smoków, dzielnych rycerzy, czarodziejskich klejnotów i wielkich przygód!