Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Psiaki Futbolaki

„Psiaki futbolaki” i czirlipchełki, czyli drużyna Iskra Pieskowo

„Psiaki futbolaki” to animowany serial dla dzieci o przygodach psiaków, które są zawodnikami drużyny piłkarskiej o nazwie Iskra Pieskowo. W zespole grają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W czasie meczów drużynę dopingują kibice i czirlipchełki, czyli pchły-cheerleaderki, których akrobacje i pokazy taneczne są wprost imponujące.

O czym są „Psiaki futbolaki”

Psiaki futbolaki w każdym odcinku rozgrywają mecz z drużyną przeciwników, np. Wicher Hipkowo, Pogoń Świnkowo lub Grzmot Gepardowo. Pieski radzą sobie bardzo dobrze na boisku, zawsze grają fair i wspierają się wzajemnie. Oprócz tego, że tworzą zgraną drużynę, bardzo się przyjaźnią, a to daje im dodatkową siłę w rozgrywkach futbolowych. Nad kondycją zawodników Iskry Pieskowo czuwa, zawsze gotowy do pomocy, trener Fredek, który jest niebieską, uśmiechniętą i bardzo waleczną pchłą. Barwy Iskry Pieskowo to fiolet i biel.

„Psiaki futbolaki” to serial nie tylko dla fanów piłki nożnej. Przygody piesków są zawsze bardzo inspirujące. Obserwując je na boisku nie tylko można nauczyć się futbolowych technik i tricków, ale również podziwiać moc, jaką daje zgrana praca zespołowa.

 

„Psiaki futbolaki” - serial z przesłaniem

Z bajki dzieci dowiadują się, że w piłkę może grać każdy, kto ma na to ochotę, bo najważniejsza jest dobra zabawa wśród przyjaciół i ruch. Bajka uczy też sportowego zachowania i determinacji. Pokazuje, że systematyczne ćwiczenia i powtórki to klucz, by rozwinąć i udoskonalić swoje umiejętności.

więcej zwiń

Inne filmy z Psiaki Futbolaki

(1)

Psiaki Futbolaki

Z okazji czerwcowych Mistrzostw Europy, MiniMini+ przygotowało niespodziankę dla najmłodszych kibiców!