Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Tęczowa Rubinka

„Tęczowa Rubinka” – siła wyobraźni i przyjacielskiej pomocy w Krainie Tęczy

Tęczowa Rubinka to marzycielka i podróżniczka. Jej wyprawy są niezwykłe, ponieważ ta kolorowa dziewczynka przemierza krainy własnej wyobraźni. Świat Rubinki to miejsce pełne przygód i wspaniałych postaci, którym często trzeba pomóc. O tym, że mieszkańcy Tęczowej Krainy są w tarapatach, Rubinkę informuje jej ulubiony pluszak Miś Ptyś, gdy czerwone serduszko na jego futerku zaczyna świecić. Wtedy pokój Rubinki zamienia się w magiczną wioskę, w której mieszkają maskotki.

Bajki z Rubinką to cudowne opowieści, w których pomaga ona swoim zabawkom, używając zaczarowanej tęczowej walizeczki.

Jak wygląda Tęczowa Rubinka

Tęczowa Rubinka to kilkuletnia dziewczynka o pięknych, długich rudych włosach, w które często wplata różnobarwne kosmyki. Ma błękitne, duże oczy, rumiane lekko piegowate policzki i zawsze roześmianą buzię. Rubinka uwielbia kolorowe stroje. Najchętniej zakłada różowy płaszczyk, getry w tęczowe paski i długie niebieskie kalosze.

Bajki o Tęczowej Rubince

W bajkach o Rubince, oprócz zabawkowych przyjaciół i mieszkańców Tęczowej Krainy, pojawiają się również jej mamusia i tatuś.

Tęczowa Rubinka nie rozstaje się z różową walizeczką, w której zawsze znajduje wszystkie rzeczy niezbędne do pomocy pluszakowi lub lalce w potrzebie. Dzięki nim Rubinka staje się krawcową, lekarką, fryzjerką, strażakiem, a nawet szefem kuchni. Oglądając Rubinkę, dzieci również uczą się zaradności i pomocy innym.

Przygody Tęczowej marzycielki można śledzić, oglądając filmy - http://www.miniminiplus.pl/filmy/z/teczowa-rubinka lub bawiąc się z Rubinką - http://www.miniminiplus.pl/zabawy/z/teczowa-rubinka

więcej zwiń

Inne filmy z Tęczowa Rubinka

(2)

Tęczowa Rubinka

Poznajcie Tęczową Rubinkę - ciekawą świata i odważną dziewczynkę, która ratuje świat swoich zabawek w magicznej Krainie Tęczy!

Tęczowa Rubinka 2

Nowe przygody Tęczowej Rubinki - dziewczynki, która ratuje swoje zabawki w magicznej Krainie Tęczy.