Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Wissper

Wissper – bajka o dziewczynce, która rozmawia ze zwierzętami

Wissper to mała dziewczynka, która ma magiczną umiejętność rozmawiania ze zwierzętami i przenoszenia się do ich krainy. Ma kruczoczarne, długie warkocze, piękne długie rzęsy i ogromne, zielone oczy.

Wissper kocha wszystkie zwierzęta, uwielbia jeździć na hulajnodze i potrafi pięknie grać na fletni pana (czyli indiańskim flecie drewnianym składającym się z kilku kolorowych piszczałek). Ten instrument pomaga jej w wypowiadaniu zaklęć i przenoszeniu w przestrzeni.

Bohaterowie bajki

Wissper to pełna energii, roześmiana, kilkuletnia dziewczynka, która nosi kolorowe sukienki i nierozłączną torebkę na prawym ramieniu. Ma starszego brata Ralpha i przyjaciółkę Peggy. Peggy to mały, fioletowy pingwinek, który towarzyszy Wissper w wielu przygodach. Oprócz nich w bajce występują: wielbłąd Colin, miś panda o imieniu Dan, surykatka Monty i aligator Kev

Wissper, czyli mała czarodziejka

Wissper przywołuje swoich zwierzęcych przyjaciół przez przyłożenie palca do ust (w taki sposób, jak się to robi, gdy chce się kogoś uciszyć) i za pomocą piosenki woła zwierzątka śpiewając, np.: „tygrysku czy mnie słyszysz”. W trakcie szeptania zaklęcia wokół Wissper pojawiają się bąbelki, kolorowe kwiatuszki lub śnieżynki (w zależności od środowiska, w jakim żyje przywoływane zwierzę). Zwierzęta, które nie znają Wissper, bardzo się dziwią, że człowiek zna ich mowę. Dziewczynka potrafi się również przenosić w różne, nawet odległe miejsca np. do krainy lodu na prośbę polarnych niedźwiedzi, które chciały nauczyć się jeździć na łyżwach.

Magiczny świat pełen przyjaźni

W świecie Wissper zwierzęta pomagają jej w różnych sytuacjach. Najczęściej wtedy, gdy inni pluszowi przyjaciele potrzebują pomocy, np. bobry przy budowie tamy na rzece lub flamingi w nauce tańca.

Przyjaciele Wissper chętnie ze sobą współpracują, zawsze przy tym wesoło się bawiąc.

Filmy z Wissper - link: http://www.miniminiplus.pl/filmy/z/wissper to pełne wesołych przygód opowieści, w których najważniejsza jest przyjaźń.

 

więcej zwiń

Inne filmy z Wissper

(2)

Wissper

Czy jako dzieci marzyliście, żeby móc rozmawiać ze zwierzętami? Wyobrażaliście sobie jakby to było? Teraz mali widzowie mogą się przekonać oglądając bajkę "Wissper"!

Wissper 2

Siedmioletnia Wissper na pierwszy rzut oka jest przeciętną dziewczynką z niczym nie wyróżniającej się rodziny, jednak ma jeden wyjątkowy dar - potrafi rozmawiać ze zwierzętami.