Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Wydarzenia

 

Rybka MiniMini bohaterką nowej Staropolanki KIDS

Wielopłaszczyznowa współpraca Uzdrowisk Kłodzkich z CANAL+, nadawcą kanału MiniMini+

 
"Marka Staropolanka przygotowała dla potrzeb młodszych dzieci wodę źródlaną Staropolanka KIDS o pojemności 330 ml z wizerunkiem Rybki MiniMini. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla spragnionych dzieci. Wygodna, mała i poręczna butelka z nakrętką sport-cap niekapek gwarantuje łatwe i bezpieczne użytkowanie, bez obawy, że coś się wyleje. Pasuje ona zarówno do spacerówki jak i plecaka młodszego dziecka i ucznia. Decydując się na wodę butelkowaną warto dokładnie czytać etykiety. To pozwoli dostarczyć dziecku wartościową wodę i pomoże w prawidłowym rozwoju jego organizmu." - mówi Łukasz Surażyński Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich SA grupa PGU.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Idealna woda dla malucha Staropolanka KIDS z wizerunkiem ulubionej telewizyjnej Rybki MiniMini to woda o niskiej mineralizacji, produkowana w wygodnej butelce i pojemności 330 ml z bezpiecznym dla milusińskich korkiem niekapkiem, którego funkcjonalność pozwala na zmniejszenie ryzyka zachłyśnięcia się dziecka wodą z butelki oraz eliminuje ryzyko wylania wody.
 

Rozpoznawalna i lubiana bohaterka – Rybka MiniMini

Tak jak woda Staropolanka KIDS tak i kanał MiniMini+ cieszą się zaufaniem rodziców i sympatią wśród dzieci. Programy pokazywane na antenie MiniMini+ są starannie dobierane pod możliwości percepcyjne i wiek dzieci, a dzięki konsultacjom z psychologami dziecięcymi i logopedami są także  w pełni bezpieczne. Kanał MiniMini+ jest uwielbiany przez dzieci w wieku 3-8 lat. To ogromna widownia w najmłodszej grupie widzów, która dorasta przy kanale MiniMini+. Rybka MiniMini wraz z przyjaciółmi - Delfinkiem Finkiem i Ośmiornicą Lolą oraz Staropolanka KIDS zabiorą wszystkie Maluchy na niesamowite podwodne i wodne przygody! Wspólna zabawa, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania podwodnego świata, ale też bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii.
 

Zdrowe nawyki żywieniowe

Wiemy, że nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dlatego warto wyrabiać w dziecku nawyk picia wody, zamiast napojów słodzonych czy aromatyzowanych. Dzięki Staropolance KIDS młody organizm będzie dobrze nawodniony, a rodzice mogą mieć pewność, że dziecko przeniesie dobre nawyki w dorosłe życie.
 

Właściwa dla najmłodszych mineralizacja

Staropolanka KIDS MiniMini to woda źródlana, wydobywana w Jeleniowe k/Kudowy-Zdrój, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Woda ta zawiera kompozycję minerałów o łącznej wartości 335 mg/l, która stanowi optymalną i bezpieczną wartość dla młodego organizmu.