Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Od czasu do czasu Matka Natura wydaje na świat zwierzęta, które wyróżniają się spośród stada i swojego gatunku. Serial animowany "Zafari" to historia magicznej doliny u stóp góry Kilimandżaro, w której mieszkają te wyjątkowe stworzenia. U podnóża góry Kilimandżaro znajduje się dolina pełna wyjątkowych postaci. Są to zwierzęta stworzone na opak - żyrafa z pawimi piórami, kangur w tygrysie paski, czy lew w kolorze flaminga.

więcej zwiń

Inne filmy z Zafari

(3)

Zafari

Od czasu do czasu Matka Natura wydaje na świat zwierzęta, które wyróżniają się spośród stada i swojego gatunku. Serial animowany "Zafari" to historia magicznej doliny u stóp góry Kilimandżaro, w której mieszkają te wyjątkowe stworzenia.

Zafari - jak zostać przywódcą?

Odcinek specjalny serialu, którego akcja rozgrywa się w magicznej dolinie u stóp góry Kilimandżaro. Zoomba i jego przyjaciele będą musieli wykonać różne zadania, które wyznaczył im Babatua.

Zafari 2

Dalszy ciąg serialu animowanego, którego akcja rozgrywa się w magicznej dolinie u stóp góry Kilimandżaro. To barwna opowieść o zwierzętach, które różnią się od reszty swojego gatunku.