Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Od czasu do czasu Matka Natura wydaje na świat zwierzęta, które wyróżniają się spośród stada i swojego gatunku. Serial animowany "Zafari" to historia magicznej doliny u stóp góry Kilimandżaro, w której mieszkają te wyjątkowe stworzenia. U podnóża góry Kilimandżaro znajduje się dolina pełna wyjątkowych postaci. Są to zwierzęta stworzone na opak - żyrafa z pawimi piórami, kangur w tygrysie paski, czy lew w kolorze flaminga.

więcej zwiń

Zafari w MiniMini+

29.10 czwartek
1230
Kanada
29.10 czwartek
1240
Kanada
30.10 piątek
1215
Kanada
30.10 piątek
1230
Kanada

Inne filmy z Zafari

(3)

Zafari

Od czasu do czasu Matka Natura wydaje na świat zwierzęta, które wyróżniają się spośród stada i swojego gatunku. Serial animowany "Zafari" to historia magicznej doliny u stóp góry Kilimandżaro, w której mieszkają te wyjątkowe stworzenia.

Zafari - jak zostać przywódcą?

Odcinek specjalny serialu, którego akcja rozgrywa się w magicznej dolinie u stóp góry Kilimandżaro. Zoomba i jego przyjaciele będą musieli wykonać różne zadania, które wyznaczył im Babatua.

Zafari 2

Dalszy ciąg serialu animowanego, którego akcja rozgrywa się w magicznej dolinie u stóp góry Kilimandżaro. To barwna opowieść o zwierzętach, które różnią się od reszty swojego gatunku.