Filmy z Detektyw Łodyga

(42)

Gry z Detektyw Łodyga

(5)

Zabawy z Detektyw Łodyga

(4)

Detektyw Łodyga w MiniMini+

20.01 piątek
0540
Z audiodeskrypcja
Z wersją migową
20.01 piątek
0550
Z audiodeskrypcja
Z wersją migową
21.01 sobota
0540
Z audiodeskrypcja
Z wersją migową

Inne filmy z Detektyw Łodyga

(5)

Detektyw Łodyga

Bohaterami programu są pacynkowa postać Detektywa Łodygi i czwórka rodzeństwa: bliźniaki Tadzik i Zosia, Amelka oraz Hubert.

Detektyw Łodyga 2

Czy można wyhodować deszcz? Skąd się bierze tęcza? Jak powstaje szron? Na te i wiele innych pytań mali widzowie znajdą odpowiedź w nowej serii popularnego programu edukacyjnego MiniMini+ "Detektyw Łodyga 2". Jego celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych oraz rozbudzanie ciekawości świata.

Detektyw Łodyga 3

Tym razem Detektyw Łodyga wspólnie z dwójką przedszkolaków, Melą i Stasiem, będzie rozwiązywał fascynujące zagadki astronomiczne! Jest tyle nurtujących pytań na temat kosmosu i życia gwiazd! Jak wygląda powierzchnia Słońca? Cóż to takiego "Droga Mleczna"? Skąd się biorą kratery? Znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest proste.

Detektyw Łodyga 4

Tym razem Detektyw Łodyga wspólnie z dwójką przedszkolaków, Hanią i Antkiem, będzie rozwiązywał fascynujące zagadki związane z wynalazkami! Wszyscy znamy przedmioty takie jak telefon czy komputer, ale nie zawsze wiemy, jak to właściwie działa. A przecież to takie ciekawe!

Detektyw Łodyga 5

Piąty sezon programu edukacyjnego, w którym Detektyw Łodyga wraz z dwójką przedszkolaków Hanią i Antkiem będzie rozwiązywał fascynujące zagadki dotyczące wynalazków.