NOWA BAJKA
CODZIENNIE
O 7:00 i 19:25
NA MINIMINI+

Przygory Rybki MiniMini
Konkurs
Przygody Rybki MiniMini

Lista laureatów konkursu

Dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie. Widać, że polubiliście już nowych przyjaciół Rybki MiniMini, a także nową bajkę z ich udziałem. Wszystkie Wasze prace były bardzo ładne i kreatywne, żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. Zwycięzcom gratulujemy.

Nagrody wygrywają:

Kajetan Abramowski
Tomasz Aleksander
Szymon Aleksandrowicz
Salma Arango
Franciszek Augustyniak
Katarzyna Augustyniok
Tymon Bagniuk
Kuba Bajas
Artur Bajor
Alicja Banach
Wojtek Bandosz
Filip Baran
Adrian Baranowski
Paulina Bartecka
Jakub Bartoszuk
Wiktoria Bazyl
Julian Bączkowski
Zuzia Bednarczyk
Liliana Bednarz
Kornelia Bendyk
Rozalia Białek
Aleksander Białk
Paulina Bielecka
Liliana Bik
Miłosz Biliński
Melania Bis
Kalina Blechinger
Mikolaj Błaszczuk
Oliwia Błaszczyk
Jaś Bogdanowski-Fusiara
Janina Bojanowska
Oliwia Bojdo
Filip Boksa
Ola Borowska
Julia Bresler
Zosia Briegmann
Blanka Broniszewska
Edyta Budny
Amelia Budzikowska
Joanna Bulczak
Bartłomiej Bulek
Zuzia Buława
Emilka Bułka
Ania Burdzy
Zofia Burszta
Nikodem Bussek
Aleksander Bzymek
Jakub Celjowski
Bartłomiej Celjowski
Hania Chałat
Liliana Chałupka
Liliana Chmielewska
Alina Chołodowska
Artur Chołuj
Zofia Chrapczyńska
Anna Chudziak
Martyna Chudzik
Aurelka Chwalik
Amelia Chwastyk
Monika Chyczewska
Nikola Chyla
Artur Ciba
Mia Ciereszko
Ignacy Cieślak
Lena Cios
Marta Ciszak
Nadia Ciura
Gabrysia Czajkowska
Julia Czakowska
Zuzia Czapiewska
Kaya Czarnocka
Zuzia Czechowska
Eryk Czekalski
Hania Czerwińska
Marlena Czerwińska
Nadia Dakowicz
Ava Day
Magdalena Dąbrowska
Patryk Dąbrowski
Moncia Denko
Weronika Deptuła
Aleksandra Deska
Alicja Dowior
Wojtek Dragan
Liliana Drost
Anna Druć
Staś Duchna
Stella Duchna
Bartek Duda
Eliza Dudek
Adrian Dudek
Julia Durzyńska
Lena Dzieduch
Patryk Dziembala
Lena Dzikowska
Klara Dziura
Nina Fałkowska
Alicja Fengler
Laila Fijałkowska
Natalia Filipiak
Konrad Firmela
Wojciech Florczak
Lidia Frąckowiak
Idalia Gałka
Róża Gałusza
Hubert Garboś
Dominika Gawłowska
Melania Gawrysiak
Cyprian Gierula
Krystan Glanowski
Krysia Głowacka
Emma Głowacka
Kamil Gmyrek
Antonina Gniadzik
Alicja Godlewska
Tomek Gołkowski
Sarah Gołombowska
Maja Gonera
Bartek Goska
Wojciech Górczyński
Łukasz Górecki
Julia Grabowska
Jan Grabowski
Julka Gralak
Adrian Grochowski
Natalka Gronostaj
Pola Gryciuk
Paulina Grygielska
Marcelina Grygier
Liliana Grzegorczyk
Jowitka Grzemska
Wiktor Grzyb
Maja Gwadera
Julia Gwiazda
Julia Gwiazdowska
Maja Helińska
Franek Hojnacki
Franek Hojnacki
Aleksandra Horowska
Łucja Hulbój
Karol Hulbój
Jarosław Hundert
Adam Inglot
Tymon Iwaniak
Maja Iwanowska
Lena Janiak
Zuzanna Janicka
Ola Janiszewski
Zuzia Jankowska
Ania Jankowska
Maja Janowiak
Fabian Jaros
Karolina Jarzębińska
Amelia Jastrzębska
Kacper Jawczak
Madzia Jazurek
Emilka Jędrych
Tymek Jończyk
Amelka Jońska
Zuzanna Jopkiewicz
Oskar Jurczyński
Łucja Kaczkowska
Natalia Kaczmarek
Alicja Weronika Kaczyńska
Emilia Kaletka
Marlenka Kalinowska
Antoś Kaliński
Maja Kałużniak
Wiktoria Kałużny
Julia Kamińska
Zuzanna Kamińska
Adam Kamiński
Nikola Kandzia
Amanda Kania
Adam Karcz
Antosia Karpińska
Hania Karwacka
Wojciech Kawaliło
Hanna Kaźmierczyk
Szymon Kemski
Maja Kępska
Alicja Kiwior
Alicja Kleszczewska
Milena Klimek
Marysia Klinger
Tomasz Kłopotowski
Dominika Kłosok
Wiktorka Kmieć
Emilka Kobylańska
Pola Kochanowicz
Nikola Kocot
Ela Kocuła
Oskar Kokociński
Filip Kolasa
Lena Kołodziej
Liwia Kołtunowska
Ignacy Komorowski
Izabela Kończyńska
Piotruś Kopiczko
Nikola Korzeniowska
Kalina Kos
Martyna Kosakowska
Dawid Kostrzewski
Oskar Koszkul
Agnieszka Kościółek
Zofia Kotowska
Danielek Kowalczyk
Julia Kowalczyk
Julia Kowalczyk
Laura Kowalczyk
Igor Kowalczyk
Nikola Kowalska
Liliana Koziczkowska
Patryk Krajewski
Amelia Krajniak
Krzysiu Krajnik
Laura Krasicka
Maja Krasicka
Tosia Krawiec
Amelia Kremer
Aurelia Król
Staś Krugły
Zosia Kruk
Kornelia Kruk
Bianka Kruk
Alicja Krzesińska
Natalia Krzysik
Krystian Kubiak
Lena Kubik
Zosia Kucharczyk
Amelia Kula
Małgorzata Kulawik
Ola Kulczycka
Agatka Kulczyńska
Igor Kulig
Antek Kupczak
Amelia Kuszyk
Aleks Laskowski
Krystian Lasota
Staś Lenar
Zuzanna Lenart
Majka Lepek
Oliwia Lesiak
Mateusz Leśniak
Wiktoria Lewandowska
Nadia Lewitzka
Zosia Lewoń
Nadia Ligowska
Iga Liszewska
Leya Ljungberg
Pola Loch
Aleksanra Lopata
Alan Lorenc
Lena Lorentowicz
Hania Łambucka
Franciszek Łapkiewicz
Nadia Łukasiewicz
Aleksandra Łukasz
Emilia Machowska
Basia Maćczak
Zoja Maćkowiak
Wojtek Madej
Laura Majda
Danusis Majewska
Alicja Malczewska
Hanna Malewicz
Marcel Małachowski
Aleksandra Marciniak
Antek Marcinkowski
Marysia Marcol
Mikołaj Marczak
Lila Marczak
Wiktoria Marek
Tymoteusz Markiewicz
Nadia Markiewicz
Marcelina Martin
Maceli Marzec
Kacper Masłowski
Oliwia Matejek
Kornelia Matuszewska
Zofia Mazurkiewicz
Nadia Mąka
Kacper Michałowski
Tymon Michoń
Antonina Mielcarek
Antoni Minda
Lena Młynarska
Martyna Moń
Fabian Mordas
Kacper Moskwa
Kacper Mrowicki
Sebastian Mrowiec
Iza Mrozek
Daria Mróz
Jan Mucha
Marta Mucha
Kuba Muranowicz
Lena Narloch
Kacper Nasiłowski
Kacper Neumann
Lila Niebrzydowska-Marcinek
Julia Niedzielska
Agata Niewiadomska
Aleksandra Niewiarowska
Filip Nogas
Wojtek Nowak
Anastazja Nowak
Grzesiu Nowicki
Aron Obacz
Kornelia Ocipka
Natalia Olej
Maja Olender
Beata Olszak
Zuzanna Olszyna
Aleksandra Oniśk
Kasia Orecka
Aleksander Orlik
Fabian Orlik
Jakub Orłowski
Filip Orzeł
Lena Osinska
Lea Osmańska
Aleksandra Osuch
Jula Pajak
Julia Pająk
Dawid Panuś
Wojtek Paraluk
Wiktoria Parzych
Dorota Pasek
Emilia Pasko
Laura Pastusiak
Mia Paszkiel
Łucja Paś
Adam Pawelec
Wojciech Pawlikowski
Maja Pecyna
Alexander Pereira
Aurelia Perłakowska
Marysia Perz
Bartosz Pestka
Matylda Pfeiffer
Karolina Picheta
Kuba Piechoczek
Mikołaj Pietrukowicz
Pola Pietrzak
Anna Piras
Mateusz Placzek
Wiktor Pluta
Alicja Płatek
Oliwier Płuciennik
Dorota Początek
Hania Podańska
Dominik Pokwap
Arkadiusz Polak
Nikodem Polanowicz
Emilia Polańska
Hania Połomska
Magda Preisner
Franek Prudzyńska
Julia Przestwór
Nikodem Przybylski
Zosia Przybył
Asia Psiurska
Maja Pucuła
Laura Puczyńska
Kuba Pudłowski
Kornel Putkowski
Nikodem Pypla
Amelia Raczyńska
Antoni Radtke
Oskar Radziwionka
Julia Rakowska
Michalina Ratman
Antoś Reczek
Nikola Rogóż
Maciuś Romejko
Aniela Roskal
Franciszek Roszkowski
Natalia Rożek
Natalia Rutkowska
Antosia Ryznar
Zosia Sacharczuk
Łucja Sass
Hanna Schneider
Szymon Seraszek
Jaś Serwatka
Wiktoria Siemaszko
Kacper Sienkiewicz
Alexy Siwy
Marcel Skibicki
Emilia Skobierska
Maja Skorupa
Adam Skotarek
Amelia Skowrońska
Piotr Skrzypiec
Julia Slotosz
Adam Słoniewski
Maja Słotwińska
Jula Słowikowska
Antoś Smolik
Inga Smolinska
Filip Smuda
Oliwia Sobczak
Tomasz Sofiński
Zofia Sojka
Lilianna Sosnowska
Antonina Sosnowska
Oskar Spicker
Marek Spychała
Adriana Sroka
Maja I Martyna Stachowiak
Jakub Stachowicz
Zuzanna Stankiewicz
Maciej Stasiak
Maria Stelmaszyńska
Catrina Stoiko
Mikołaj Stolc
Natalia Strączkiewicz
Mikołaj Strybulewicz
Aleksandra Suchecka
Staś Sujkowski
Kornel Szamreto
Emilia Szarek
Szymon Szeja
Mikołaj Szeptycki
Franek Szewczyk
Petra I Anoushka Szkudlarskie
Paulina Sztorc
Fabian Szybiak
Jula Szydłowska
Marcelina Szymczak
Michał Śliwa
Milena Śliwińska
Arek Świderski
Kornelia Świtalska
Wiktoria Targosz
Krystian Tatarski
Filip Teleon
Mikolaj Tkacz
Nadia Tomaszewska
Max Toth
Karolina Trela
Maja Trembecka
Maria Trzcińska
Gracjan Tuczkowski
Krzyś Tytus
Kacper Wajnert
Marysia Walesiak
Oliwka Walicka
Hanna Wantoch Rekowska
Ola Warmiak
Stella Wasilewska
Jan Wawrzonek
Natalia Wawrzyniak
Aleksandra Wąsik
Filip Wdowczyk
Ada Wenclewska
Wiktoria Werner
Kamila Wieliczko
Oliwier Wierzbicki
Liliana Więckowska
Natan Więcław
Ania Wijatyk
Nina Wilczek
Jakub Wilczek
Lena Wilk
Anna Winch
Michał Wisła
Marcin Wisniewski
Kacper Wiśniewski
Dominika Wlazłowska
Lenka Włodarczyk
Olaf Wocial
Pola Wojewska
Martynka Wojtkowiak
Oliwia Wolak
Alicja Woś
Elizka Wrublewska
Julia Zacny
Zuzanna Zadka
Zuzia Zając
Oliwia Zakrzewska
Oliwia Zalewczak
Marta Zalewska
Kajetan Załęczny
Jakub Zasada
Olaf Zasada
Bartosz Zatoń
Natalia Zawadka
Igor Zawadzki
Magdalena Zender
Michalina Zgłobicka
Alicja Zielińska
Ola Zięzio
Jagoda Ziółkowska
Mikołaj Zurek
Julia Zygmunt
Julia Żarów
Michał Żarów
Jakub Żukowski

 

Do wygrania: Nagrody

Nagrody otrzyma 500 osób - laureatów konkursu. Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa na podstawie najbardziej kreatywnych prac. Nagrody przyznawane będą wg kolejności na liście laureatów.

W konkursie będą brane pod uwagę prace tylko tych osób, które prawidłowo wykonały polecenie konkursowe i podały poprawne dane adresowe w formularzu konkursowym. Uwaga, praca powinna być wykonana samodzielnie. Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.

Konkurs przeznaczony dla dzieci do 6 r.ż. za zgodą opiekunów prawnych.

Termin nadsyłania prac: do 31 października 2019r.

Lista Laureatów na naszej stronie internetowej już 15 listopada 2019r.

Regulamin konkursu