CODZIENNIE
O 7:25 i 19:50
NA MINIMINI+

Przygory Rybki MiniMini
Konkurs

MiniMini, Finek i Lola w Twojej historii!

Na płetwy i macki! Rybka MiniMini, Delfinek Finek i Ośmiornica Lola powracają, żeby porwać Was w wir podwodnej przygody. Nowe bajki z udziałem naszych przyjaciół możecie już obejrzeć na kanale MiniMini+ codziennie o godzinie 7:25 i 19:50.

Zasady konkursu

Za pomocą specjalnej aplikacji na naszej stronie stwórz obrazek pokazujący przygodę Rybki MiniMini i jej przyjaciół. Do wyboru masz rozmaite tła, podobizny bohaterów z bajki, elementy dna morskiego, możesz też rysować i dopisywać własne teksty. Korzystając z tych opcji z pewnością uda Ci się stworzyć zupełnie nową historię o naszych bohaterach – Rybce MiniMini, Delfinku Finku i Ośmiornicy Loli oraz ich nowych przyjaciołach. Przygodę czas zacząć! Do dzieła!

Stwórz obrazek >

Na prace Waszego autorstwa czekamy od 28 września do 31 października.
Jury wyłoni spośród nich aż sto najciekawszych i najbardziej fantazyjnych prac, których autorzy otrzymają w nagrodę pluszowe podobizny rybki, delfinka i ośmiornicy.

Do wygrania:

Nagrody


Wyniki konkursu ogłosimy 30 listopada.

Uwaga! Pamiętajcie o prawidłowym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, osoby, które źle wypełnią formularz i nie zaakceptują wszystkich zgód nie będą brane pod uwagę w Konkursie.

regulamin konkursu