konkurs

strażak sam
bohaterskie przedszkolaki

Rybka MiniMini+ i Strażak Sam zapraszają wszystkie odważne dzieci do udziału w Wielkim Konkursie "Strażak Sam - Bohaterskie Przedszkolaki!"

Zapraszamy grupy przedszkolne do zabawy oraz nauki jak być bezpiecznym i jak pomagać innym. Wystarczy poszukać wokół siebie dzielnych ludzi, którzy są prawdziwymi, codziennymi bohaterami.

Przedszkolaki do dzieła!

zasady konkursu

Przekonajcie się jak Strażak Sam wspiera mieszkańców Pontypandy, jak ratuje zwierzęta
i pokonuje kolejne trudności. Dowiedzcie się jak pomagają prawdziwi strażacy, wasi bliscy, sąsiedzi, a może nawet wasi rówieśnicy.

Wraz z opiekunem przygotujcie jeden komiks z przygodami wybranego przez Was bohatera. Pokażcie, jak wspiera i niesie pomoc oraz jakie zachowania są warte naśladowania. Komiks przygotujcie na jednej stronie arkusza A3 (297×420 mm) w dowolnej technice.

Komiks razem ze zgłoszeniem prześlijcie w terminie do 5 czerwca 2017r., (w formie skanu lub zdjęcia, w pliku .jpg lub .png o wadze max. 5MB), korzystając z aplikacji konkursowej na stronie.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do dnia 16 czerwca 2017r. na stronie internetowej.

Przedszkole, które przygotuje najciekawszy komiks z przygodami wybranego bohatera zostanie wyróżnione wyjątkowym, pełnym atrakcji spotkaniem ze Strażakiem Samem oraz otrzyma zabawki o wartości 5.000 zł dla całego przedszkola. Spotkanie ze Strażakiem Samem odbędzie się w zwycięskim przedszkolu 23 czerwca 2017 roku.

Przedszkola, których komiksy zostaną wyróżnione II i III miejscem, otrzymają zabawki
o wartości 5.000 zł.

dodaj
komiks

wspaniałe

nagrody!

Regulamin konkursu (pdf)