Troskliwe Misie

Troskliwe Misie – bajka pełna czułości

„Troskliwe Misie” to animowana seria dla dzieci, w której głównymi bohaterami są puszyste, kolorowe misie o ludzkich cechach. Misie uczą dzieci, jak dbać o innych i być dobrym. Troskliwe Misie to grupa uroczych przyjaciół, a każdy z nich ma specjalną misję. Biały brzuszek każdego misia przyozdobiony jest specjalnym znaczkiem – obrazkiem, który symbolizuje dziedzinę o którą dba troszczący się miś. Misie mieszkają w Troskliwym Domku, który ulokowany jest daleko w chmurach Krainy Troskliwości. Czasem sfruwają na ziemię, by pomóc dzieciom rozwiązać problem lub przeżyć z nimi wspaniała przygodę. Zdarzają się również sytuacje, w których w misiowym domku goszczą dzieci.

Główni bohaterowie bajki o Troskliwych Misiach

Wśród troskliwych Misiów spotkać można zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Każde z nich jest bardzo barwną postacią o wyrazistej osobowości i specjalnej mocy, która zobrazowana jest w postaci znaczka na okrągłym brzuszku. Do głównych bohaterów należą między innymi:

  • Misia Wesołe Serce – to miś – dziewczynka w kolorze różowym, jej znaczkiem jest kolorowa tęcza, która symbolizuje szczęście i optymistyczne nastawienie do życia.
  • Gderek – to niebieski miś z niebieską chmurką na brzuszku. Mimo że bywa czasem opryskliwy, to wyjątkowo wrażliwy i oddany przyjaciel.
  • Miśka – to dziewczynka – miś w kolorze fioletowym, która uwielbia dzielić się z innymi. Wtedy jest najszczęśliwsza. Jest charakter symbolizują dwa lizaki w kształcie serduszek 
  • Zgodna Misia – jest wielbicielką muzyki i pracy zespołowej. Jej brzuszkową odznaką jest kwiatek z różnobarwnymi płatkami, który idealnie odzwierciedla umiłowanie różnorodności, jakie wyznaje ten fioletowy niedźwiadek.

Oprócz Misiów w bajce pojawiają się inni, zwierzęcy bohaterowie: Sprytny Szop, Pingwinka, Dzielny Lew i Słoniczka Wielkie Serce. Każda z postaci tej animowanej serii jest bardzo pozytywna i życzliwe nastawiona do świata. Pluszaki pokazują dzieciom, jak ważna jest przyjaźń, wspólne działanie, zaufanie i dobro. W krainie Życzliwości pozytywne charaktery zawsze zwyciężają.

Interaktywna zabawa w Krainie Troskliwości

Oprócz oglądania bajek z misiami dzieci mogą uczestniczyć w życiu wesołych pluszaków grając w gry o misiach. Dobrą rozrywką dla wiernych fanów mieszkańców Krainy Troskliwości będą również zabawy polegające na kolorowaniu ulubionych postaci.

więcej zwiń

Filmy z Troskliwe Misie

(1)

Gry z Troskliwe Misie

(4)

Zabawy z Troskliwe Misie

(4)

Inne filmy z Troskliwe Misie

(5)

Troskliwe Misie i kuzyni

Dołączcie do odważnych, kochanych i uroczych misiów, żeby przeżyć kolejne przygody w magicznej Krainie Troskliwości!

Troskliwe Misie: Festiwal Prezentów

Przygotujcie się na wspaniałą przygodę z Troskliwymi Misiami i zobaczcie jak dzielić się dobrem z innymi!

Troskliwe Misie: Najlepsi z najlepszych

Zapraszamy na Wielką Galę Troskliwości! Troskliwe Misie otrzymają nagrody za chęć niesienia pomocy. Nagrodzone wcale nie zostaną najbardziej spektakularne akcje ratunkowe, bo przecież najważniejsze są intencje, czyste serce i chęć pomagania innym!

Troskliwe Misie: W blasku gwiazd

Zapraszamy na nową przygodę z Troskliwymi Misiami! Tym razem kolorowe misie będę musiały sprawić, żeby niebo na nowo rozbłysło milionami gwiazd!

Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości

Bajka o przygodach sympatycznych, kolorowych misiów podbił serca widzów na całym świecie w latach 80. Teraz w nowej wersji wraca na antenę MiniMini+!