Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w nc+

Sprawdź
Flutter Shy Rarity Twilight Sparkle Spike Rainbow Dash Apple Jack Pinkie Pie

Fluttershy

Pełną wdzięku Fluttershy łączy szczególna więź z leśnymi zwierzątkami. Uwielbia opiekować się nimi w swoim cichutkim domku na łące. Fluttershy jest bardzo nieśmiała. Na szczęście ma kochających przyjaciół, którzy pomagają jej nabrać więcej pewności siebie. Jest skromnym i pracowitym kucykiem.

Rarity

Pięknie lśniąca biała sierść i burza purpurowych loków sprawiają, że Rarity jest najpiękniejszym jednorożcem w całym Ponyville. Doskonale o tym wie, dlatego dumnie podnosi głowę, spacerując ulicami miasta. Jest utalentowaną projektantką mody, a jej największym marzeniem jest zaprojektowanie sukni dla Księżniczki Celestii.

Twilight Sparkle

Jak na jednorożca, który dopiero uczy się podstaw magii przyjaźni, Twilight Sparkle zasłużyła na 5+. Jest uczynna, szczera i zawsze gotowa, by podać innym kucykom pomocne kopytko. Czasem trochę za szybko się denerwuje, ale siła przyjaźni sprawia, że równie prędko zapomina o złości.

Spike

Asystent numer 1 to Spike. Groźny i dziki, ze słabością do świecidełek. Dzielny i nieustraszony, stawia czoło wielokrotnie większym od siebie. We śnie męzny smok w lśniącej zbroi. Sercem lojalny przyjaciel i powiernik. Jako oddany towarzysz Twilight - Spike wie ze pomaganie słabszym to prawdziwe bohaterstwo.

Rainbow Dash

Dla Rainbow Dash najważniejsze są przygody! Jest zawsze tam, gdzie czyha niebezpieczeństwo, gdzie drzemią tajemnice do odkrycia i grasują straszne potwory. Jest odważna, ale i nieco zarozumiała, wszystko przez to, że jest najszybszym Pegazem na świecie.

Apple Jack

Applejack dorastała na farmie jabłek swoich rodziców. Twardo stąpa po ziemi i nie boi się ubrudzić kopytek błotem. Twierdzi, że dzięki ciężkiej pracy i uporowi można wiele osiągnąć. Znana jest z tego, że potrafi szybko i sprytnie rozwiązać każdy problem.

Pinkie Pie

Pinkie Pie to wesoła dusza, która zawsze słucha głosu swego serca. Uwielbia śpiewać. Jest radosna i zawsze pełna energii. Kocha wymyślać wesołe piosenki, a w szczególności rozbawiać nimi swoich przyjaciół.

Pinkie Pie My Little Pony