Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Molang 2

serial animowany, Francja, 2016, 26 x 3,5

© Millimages
 

"Molang" to pełna ciepła i humoru animacja o wielkiej przyjaźni pomimo różnic, która za pomocą prostego obrazowania opowiada zabawne historie. Bajka wprowadzi wszystkich doskonały nastrój!

Kim jest Molang? To wesoły królik, który stara się czerpać z życia jak najwięcej, cieszy się każdą chwilą, pełen entuzjazmu i pomysłów, nawet pojawiające się znienacka problemy nie są go w stanie wprawić w zły humor, uwielbia podróżować i przebierać się, ma wielu przyjaciół i jednego najlepszego - Piu Piu. Kim jest Piu Piu? To mały żółty kurczaczek, bardzo nieśmiały, wrażliwy i skromny, typ introwertyka, który jest bardzo ostrożny, szczególnie w kontaktach z... kotami.

Serial opowiada o wyjątkowej przyjaźni radosnego królika o imieniu Molang z wrażliwym i nieśmiałym kurczaczkiem zwanym Piu Piu. Widzowie oglądają ich codzienne perypetie i zupełnie niezwykłe przygody. Nieważne czy chodzi o podlewanie grządek z warzywami czy o wyprawę na księżyc! Istotne jest, że wszystkie niespodziewane sytuacje i nieoczekiwanie napotkane problemy można zamienić w doskonałą zabawę i wspólnie się z nich śmiać!
Filmy gry i zabawy z Molang