Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Komunikaty prasoweDla mediow Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 

Materiały do pobrania

Do pobrania
Logo MiniMini+

png, 38KB

Do pobrania
Logo MiniMini+ RGB

ai, 18.0 MB

Do pobrania
Logo MiniMini+ CMYK

ai, 20.9 MB

Do pobrania
Logo MiniMini+ PANTONE

ai, 20.9 MB

Dział prasowy MiniMini+

Ewelina Michalska-Mosiej
Specjalista ds. promocji i PR
al. Sikorskiego 9
02-758 Warszawa
tel. +48 22 328 25 97
 

Komunikaty prasowe

 
12.09
2023
Urocze wrześniowe nowości w MiniMini+

Wrzesień w CANAL+ online z pewnością wielu zainspiruje. Nie zabraknie nowości dla młodszych widzów, w tym m.in. nowych odcinków WEGEZAURÓW.

03.08
2023
Urocze sierpniowe nowości w MiniMini+

W wakacyjnym sierpniu MINIMINI+ oferuje rodzinnie spędzony czas podczas seansów PRZYGÓD BERNIEGO, BOBA BUDOWNICZEGO, EDZIA I LUSI oraz TROJACZKÓW. Wszystkie produkcje dostępne również w CANAL+ online.

06.07
2023
Wakacje z MINIMINI+: GDZIE JEST CHICKY? 2, PFFFIRACI, WAKACJE Z BARBIE

Wakacje z MINIMINI+ oferują maraton filmów z BARBIE, które startują wraz z początkiem miesiąca. Oprócz tego zobaczymy również PFFFIRATÓW i drugi sezon GDZIE JEST CHICKY? Wszystkie produkcje dostępne będą w CANAL+ online.

31.05
2023
Urocze czerwcowe nowości dla dzieci: WEGEZAURY, BING 2, BAJECZKI YETI, PFFFIRACI

Z okazji dnia dziecka już 1 czerwca w MINIMINI+ przez cały dzień emitowany będzie 2. sezon BINGA. W pozostałych dniach miesiąca BAJECZKI YETI i inne uwielbiane zabawy edukacyjne dla najmłodszych. Wszystkie produkcje dostępne będą w CANAL+ online

28.04
2023
Urocze nowości dla dzieci w maju: BAJECZKI YETI, PFFFIRACI, BARBIE: SKIPPER - PRZYGODY OPIEKUNEK

W CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Zobacz nasze nowe wesołe i edukacyjne propozycje dla najmłodszych w maju...

06.04
2023
Kwietniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online: CHI CHI LOVE, GDZIE JEST CHICKY?, OGGY OGGY, KOCI DOMEK GABI

Pierwszy prawdziwie wiosenny miesiąc tego roku to w CANAL+ online mnóstwo wesołych zabaw dla najmłodszych. To wszystko za sprawą barwnych bohaterów z MINIMINI+.

06.03
2023
Marcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online - Gdzie jest Chicky?, Tulipop, Oggy Oggy, Koci domek Gabi

Wraz z marcem powracają dwie znane i lubiane serie 'Gdzie jest Chicky?' oraz 'Tulipop'. Oprócz tego zobaczyć można będzie nowy serial 'Oggy Oggy' i drugi sezon bajki 'Koci domek Gabi'. Produkcje dostępne będą do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

31.01
2023
Lutowe nowości dla dzieci w CANAL+ online - Gdzie jest Chicky?, Tulipop, Uki, Strażak Sam

Z okazji ferii zimowych CANAL+ przygotował dla najmłodszych widzów dwie super nowości oraz dwie kontynuacje. W lutym zobaczymy "Gdzie jest Chicky?" oraz "Tulipop", czyli nowe bajki animowane, a także dobrze już znane i lubiane "Uki" i "Strażak Sam". Produkcje dostępne będą na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

09.01
2023
Styczniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online - Uki, Monk

Wraz z Nowym Rokiem serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na nowości w MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE. W styczniu, wspólną zabawę gwarantują urocze zwierzaki z serialu "Uki" i rezolutny piesek, bohater tytułowy "Monk". Przeżyj zwariowane przygody razem z postaciami w świecie pełnym kolorów, kształtów i dźwięków.

14.12
2022
Grudniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

Grudzień to magiczny czas w roku, poświęcony wspólnemu świętowaniu w gronie rodziny. Wszystkich najmłodszych widzów wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na świąteczne oglądanie "Kajtuś: Idealne święta", "Strażak Sam" oraz weekendowy maraton "Chi Chi Love". Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

07.11
2022
Listopadowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

W listopadzie zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na wspólną zabawę i naukę z serialem "Chi Chi Love". Więcej pieskowych przygód zobaczyć można w kontynuacji "Gazu, pieski, gazu!". Przedstawiamy również dwa nowe sezony seriali: "Ciekawostki George" oraz "Enchantimals: Miejskie przygody". "LOL The Movie" to najlepszy wybór na listopadowy seans filmowy. Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online. Dodatkowo 19 listopada zapraszamy na premierę odcinka specjalnego "Miejskie przygody" o godz. 12:55 na antenie MINIMINI+.

07.10
2022
Październikowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

Zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na wspólną zabawę z bohaterami bajki "Koci domek Gabi". W październiku pojawi się również kontynuacja 1 sezonu "Barbie: my dwie" oraz film "Barbie: moc syrenek". Produkcje będą dostępne na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online. 31 października od godziny 17:00 zapraszamy na maraton Halloweenowy z "Dzieciakami Straszakami" na antenie MINIMINI+.

05.09
2022
Wrześniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

Koniec wakacji nie musi oznaczać końca dobrej zabawy! We wrześniu zapraszamy najmłodszych widzów na nowe odcinki ich ulubionych bajek: GAZU, PIESKI, GAZU!, czwarty sezon serii NOWE PRZYGODY KAJTUSIA, LOL HOUSE OF SURPRISES i PLAYTIME WITH TWINKLE. Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

10.08
2022
Sierpniowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online

W wakacje zapraszamy najmłodszych widzów na wspólną zabawę z uroczymi bohaterami bajki "Gazu, pieski, gazu!". W sierpniu pojawi się również 3 sezon "Nowych przygód Kajtusia" i seria "Playtime with Twinkle". Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

05.07
2022
Lipcowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online

W wakacje zapraszamy najmłodszych na wspólną zabawę z bohaterami bajki Koci domek Gabi i zwierzątkami z serii Paczka z Pikwik. Przez dwa weekendy lipca na antenie MINIMINI+ mali widzowie będą mogli spędzić czas z uroczymi postaciami z Sylvanian Families.

08.06
2022
Czerwcowe nowości dla dzieci w MiniMini+ i CANAL+ online

W czerwcu na antenie MINIMINI+ najmłodsi widzowie będą mogli śledzić zupełnie nowe przygody Kajtusia i jego rodziny, przyjaciółek Enchantimals z Podwodnego Królestwa oraz bohaterów zabawnej serii 'LOL House of Surprises'. To wszystko na kanałach MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online.

05.05
2022
Majowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

W maju zapraszamy najmłodszych widzów na spotkanie z czterema uroczymi pieskami z bajki 'Chi Chi Love' oraz weekendowy maraton najnowszego sezonu przygód o Strażaku Samie. Moc uśmiechu i dobrej zabawy dostarczy również rezolutna Polly, bohaterka 4 sezonu serii 'Polly Pocket' oraz Bella i jej przyjaciółki z 'Rainbow High 2'. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.

06.04
2022
Kwietniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

W kwietniu zapraszamy najmłodszych widzów do śledzenia przygód dwóch utalentowanych Barbie na drodze do sławy w serii BARBIE: MY DWIE oraz zabawnych perypetii małej czarownicy Zouk i jej przyjaciół w serialu ZOUK. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.

07.03
2022
Marcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

W oczekiwaniu na wiosnę zapraszamy najmłodszych na spotkanie z dzielnym Gusem z królestwa Karamel, bohaterem bajki GUS. MAŁY-WIELKI RYCERZ, oraz śledzenie nowych przygód Strażaka Sama. W MINIMINI+ pojawią się również odważna Tyra i jej ciekawski brat Ricky z MIASTECZKA DINOZAURÓW. Natomiast na antenie teleTOON+ do wspólnej zabawy zaproszą królik Molang, jego nieśmiały przyjaciel, kurczak Piu Piu, oraz Booba, bohater bajki PRZYGODY BOOBY. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.

20.09
2021
Studio MiniMini - codzienna dawka zabawy i edukacji dla najmłodszych! Premiera już 20 września

Jak pomóc najmłodszym rozwijać ciekawość świata? Zdradzi to Agnieszka Carrasco-Żylicz, konsultantka kanałów dziecięcych CANAL+ oraz certyfikowany psychoterapeuta zajmujący się terapią rodzin oraz dzieci i młodzieży z Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii. A już od 20 września o godz. 8:00 od poniedziałku do piątku nowy program dla maluchów. W każdy poranek zapraszamy do Studia MiniMini do serwisu CANAL+ online i stacji MiniMini+!