Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Partnerzy i patronaty Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
 
Partnerzy i patronaty
 

Podzielasz nasze wartości?

 
Skontaktuj sięMini miniMini miniMini mini

Partnerzy

Partner

Wydawca najlepiej sprzedających się serii płyt dla dzieci. Doskonały dobór utworów jak również renomowany partner – telewizja MiniMini+ powodują, że jest to seria po którą najchętniej sięgają rodzice i dzieci. Większość płyt serii osiągnęło nakład złotej lub platynowej płyty!!

W serii ukazały się do tej pory ukazało się 11 płyt, między innymi  płyta z największymi dziecięcymi przebojami, płyta retro – przypominająca największe dziecięce evergreeny znane także rodzicom z ich dziecięcych lat, album na imprezę – z hitami bez których nie może się obejść żaden Kinder bal  -) a także płyta z najpiękniejszymi polskimi kolędami. 
Magic Records to jedyna firma na polskim rynku, która posiada niezwykle rozbudowany katalog muzyki dla dzieci. Dzięki temu daje najmłodszym słuchaczom możliwość  wszechstronnego rozwoju poprzez muzykę. Wśród wydawnictw Magic Records dla dzieci znajdziecie zarówno muzykę popularną jak również klasyczną czy stricte edukacyjne płyty dla dzieci pozwalające na łatwe i przyjemne zdobywanie wiedzy poprzez piosenki. 

Magic Records posiada olbrzymi katalog nagrań, obejmujący najlepszych artystów dance'owych z całego świata m.in. ATB, Tiesto, Martin Garrix,I nna, Remady, Dj Antoine. Z sukcesem wydaje na polskim rynku między innymi takie gwiazdy jak: Imany, Matt Dusk, Zaz, Elaiza, Ewa Farna,  Margaret, Honorata Skarbek czy Jaromir Nohavica. 
Magic Records jest także wydawcą najlepiej sprzedających się składanek na polskim rynku m.in. Bravo Hits,Hity dla Ciebie, Smooth Jazz Cafe,Impreska a także przebojowych płyt we współpracy z radiem RMF FM i  Radiem Zet.

www.magicrecords.pl

 
Partner

Fundacja Widzialni zajmuje się przeciwdziałaniem wykluczeniu cyfrowemu. Głównym jej celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej i administracji państwowej na problem wykluczenia cyfrowego oraz zainicjowanie ogólnopolskiej akcji promującej umożliwienie osobom zagrożonym tym zjawiskiem dostępu do informacji. Opracowała metodę badania serwisów www pod kątem dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz ustanowiła certyfikat "Strona Internetowa bez Barier" przyznawany serwisom spełniającym światowe kryteria dostępności. Zainicjowała ogólnopolską akcję Telewizja bez Barier, której celem jest zwiększenie dostępności kontentu telewizyjnego dla osób niepełnosprawnych. Wspólnie z Urzędem Komunikacji Elektronicznej opracowała certyfikat "Bez barier" dedykowany firmom telekomunikacyjnym. Jest członkiem wielu stowarzyszeń w tym Koalicji Cyfrowego Włączenia Generacji 50+"Dojrz@łość w sieci". Specjaliści Fundacji biorą udział w pracach nad kształtami ustaw i rozporządzeń w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz konsultacjach przy Prezydencie RP.

widzialni.org

Partner

Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski. Miasto Dzieci to: 
- kompleksowa informacja o wydarzeniach kulturalnych dla dzieci 
- zawsze aktualne wiadomości o premierach książkowych, filmowych i teatralnych dla najmłodszych 
- informacje o zajęciach dla niemowląt, dzieci i młodzieży 
- największa baza pomysłów na rodzinny wypoczynek 
- gry, pomysły na zabawy z dzieckiem, ponad pól tysięcy kolorowanek 
- pomysły na prezenty i przepisy kulinarne 
- porady dotyczące edukacji, wychowania i zdrowia 
- konkursy dla Dzieci i Rodziców

www.miastodzieci.pl

 
Familie.pl

Familie.pl to strona dla najlepszych rodziców w sieci! Edukujemy i pomagamy rodzicom od początku ciąży do porodu. Nie ma przed nami tajemnic pierwszy rok życia dziecka, żłobek i przedszkole. Wspieramy rodziców na każdym etapie wychowania ciekawymi artykułami z zakresu psychologii, zdrowia, czy bieżących informacji. Współpracuje z nami wielu ekspertów, którzy chętnie dzielą się fachową wiedzą. Mamy też na stronie mnóstwo konkursów i testowań ze świetnymi nagrodami dla dzieci i rodziców.

Familie.pl