Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

My Little Pony: Najlepszy prezent świata

USA, 2018, 44

© Hasbro

Kucyki niecierpliwie wyczekują Wigilii Serdeczności, przygotowując się do świętowania i spotkania z bliskimi. Rodzina Pie'ów przyjeżdża do Ponyville, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack, Rarity i Rainbow Dash są już gotowe na wielki dzień... ale księżniczka Twilight Sparkle nie ma czasu, żeby cieszyć się tym magicznym dniem.

Shining Armor, Cadance i Flurry Heart przyjeżdżają na święta do zamku, a lista obowiązków do odhaczenia Twilight zdaje się nie mieć końca. Nawet nie zabrała się za świąteczne zakupy! Na szczęście jej przyjaciele pędzą z pomocą. Postanawiają, że w tym roku zamiast kupować prezent dla każdego kucyka, zrobią losowanie i każdy wręczy tylko jeden prezent kucykowi, którego imię wylosują z kapelusza Applejack.

Ale nagle pojawia się kolejny problem - jak kupić idealny prezent świąteczny? Dziewczyny i Spike szukają pomocy w całej Equestrii, chcąc znaleźć perfekcyjny podarunek dla swoich przyjaciół. Naszych bohaterów czekają szalone przygody i wyzwania, podejmowane w imię przyjaźni i serdeczności.

UDOSTĘPNIJ:Filmy gry i zabawy z My little pony