Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Oktonauci

serial animowany, Irlandia, 2010, 26x11

© Vampire Squid Productions Ltd, a member of the Silvergate Media
 

"Oktonauci" - bajka, która odniosła sukces na całym świecie, wreszcie dotarła do Polski! Serial jest pokazywany w ponad 120 krajach i specjalnie do niego została stworzona seria popularnych książeczek oraz zabawek dla najmłodszych. Bajka zabiera maluchy w podróż po niesamowitym podwodnym świecie, a przy okazji pokazuje, że należy dbać o środowisko naturalne.

Bohaterami animacji są sympatyczne zwierzątka, które wspólnie z małymi widzami odkrywają świat mórz i oceanów. Nasza załoga przeżyje mnóstwo interesujących i pouczających przygód. Nie zabraknie też dobrej zabawy, kiedy dzielny niedźwiedź polarny, pingwin o wielkim sercu, odważny kot i ich przyjaciele będą podróżować po podwodnych głębinach. A wszystko po to, by ratować zwierzęta żyjące pod wodą oraz chronić ich siedliska!

Serial powstał na podstawie pobudzających wyobraźnię książek Meomi, które łączą oszałamiającą grafikę z ciepłym humorem. Dzięki temu przenoszą dzieci do fascynującego i barwnego świata oraz odkrywają jego tajemnice.

Oktonauci w MiniMini+

06.06 sobota
0915
serial animowany
06.06 sobota
0925
serial animowany
07.06 niedziela
0915
serial animowanyFilmy gry i zabawy z Oktonauci