Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

PAŹDZIERNIKOWE NOWOŚCI W MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W październikowej ramówce MiniMini pojawią się nowe programy, wśród nich seriale „Gwiazdka Laury” oraz „Przygody Misia Krzysia”, które powstały na podstawie popularnych na całym świecie książek dla dzieci, oraz film animowany „Barbie w Świecie Mody”.


W październiku stacja MiniMini rozpocznie emisję serialu animowanego „Gwiazdka Laury”, którego główna bohaterka – siedmioletnia Laura – pewnego dnia znajduje magiczną gwiazdkę i zaprzyjaźnia się z nią. Inspiracją do powstania serialu stała się książka dla dzieci autorstwa Klausa Baumgarta, która sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy w 31 krajach.
Kolejną propozycją stacji jest animacja „Przygody Misia Krzysia” o przygodach polarnego niedźwiadka, który wraz z rodziną przeniósł się z zimnej Arktyki do ciepłego, słonecznego i gwarnego miasta. Serial powstał na podstawie książek autorstwa Dawida Wojtowycza.
Pod koniec miesiąca MiniMini pokaże film animowany „Barbie w świecie mody”. Opowiada on o perypetiach tytułowej bohaterki, która przeprowadza się do Paryża, by ratować podupadający rodzinny interes.