Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI NAJLEPSZYM KANAŁEM DLA NAJMŁODSZYCH Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Zdaniem polskich matek stacja MiniMini jest najlepszym kanałem dziecięcym – wynika z badań przeprowadzonych w drugim kwartale 2010 roku przez firmę 4P Research Mix na zlecenie CANAL+ Cyfrowy.

MiniMini jest zdecydowanie najlepszym kanałem dziecięcym spośród wszystkich stacji dla najmłodszych oferowanych na polskim rynku – takiej odpowiedzi udzieliło 36 proc. uczestniczek badania przeprowadzonego przez firmę 4P Research Mix na reprezentatywnej grupie 609 matek. Dla 34 proc. matek istotne jest, że MiniMini to lokalny - polski brand. Stacja może poszczycić się również najwyższą znajomością marki – na poziomie 75 proc.

- Zaufanie, jakim obdarzają nas rodzice i opiekunowie to dla całego zespołu MiniMini powód do dumy, ale też motywacja, aby kanał wciąż rozwijać. Cieszy nas tak ogromna popularność i rozpoznawalność marki, a także to, że bezpieczny kontent oraz walor edukacyjny naszych programów są jednymi z ważniejszych wyróżników naszej stacji – mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor kanałów MiniMini oraz ZigZap/Hyper.

Dla 44 proc. matek możliwość odbierania MiniMini jest ważna przy wyborze płatnej telewizji. Zdaniem 75 proc. badanych stacja jest bezpieczna, a emitowane w niej programy pozbawione przemocy. Mamy cenią MiniMini również za to, że przekazuje dzieciom pozytywne wzorce zachowań, pomaga poznawać świat oraz jest dostosowana do wieku maluchów.