Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

GRUDNIOWE NIESPODZIANKI W MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
MiniMini przygotowało w grudniu wyjątkowe niespodzianki dla swoich widzów. W ramówce stacji znalazł się nowy program autorski „Czytanki Rybki MiniMini”, pełnometrażowe filmy animowane „Tomek i przyjaciele: Przygoda na wyspie mgieł”, „Świąteczne Życzenie” i specjalny odcinek „Świata Małej Księżniczki”. Nie zabrakło również seriali, takich jak „Ciekawski George”, „Bob Budowniczy” czy „Mali Odkrywcy”.

W grudniu MiniMini rozpocznie emisję nowego, autorskiego programu CZYTANKI RYBKI MINIMINI. Bohaterami serii są dzieci, które czytają wiersze autorstwa znanych i lubianych pisarzy dla najmłodszych, takich jak Maria Konopnicka, Ewa Szelburg-Zarębina, Julian Tuwim czy Jan Brzechwa. „Czytanki Rybki MiniMini” to program edukacyjny, którego celem jest zachęcenie małych widzów, ich rodziców i opiekunów do wspólnego czytania literatury dziecięcej.

Kolejną propozycją stacji jest film animowany TOMEK I PRZYJACIELE: PRZYGODA NA WYSPIE MGIEŁ . Główny bohater – dobrze znana widzom MiniMini niebieska lokomotywa o imieniu Tomek – oraz jego przyjaciele, będą musieli stawić czoła kolejnym wyzwaniom i przeżyją mnóstwo przygód na tajemniczej wyspie mgieł.
Film animowany ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIE to opowieść o lalce, która została pozostawiona samotnie w Wigilię Bożego Narodzenia na wystawie sklepowej. Jej największym marzeniem jest znalezienie towarzystwa w ten wyjątkowy wieczór. Natomiast specjalny odcinek ŚWIATA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI to ciąg dalszy przygód znanej już widzom stacji tytułowej bohaterki. Tym razem akcja rozgrywa się w Święta Bożego Narodzenia. Na antenie MiniMini nie zabraknie także nowych seriali. Wśród nich najnowsza seria o przygodach BOBA BUDOWNICZEGO i jego pracowitych maszyn, animacja o perypetiach dzielnej małpki GEORGEA oraz seria MALI ODKRYWCY produkcji studia Mattel Fisher-Price.

Więcej informacji dotyczących zawartości programowej stacji na stronie www.minimini.pl

NOWOŚCI:

CZYTANKI RYBKI MINIMINI
premiera: 5 grudnia od godz. 09:00 do 15:00, co godzinę jeden odcinek,
regularna emisja od 7 grudnia codziennie o godz. 10:00 oraz 17:25

TOMEK I PRZYJACIELE: PRZYGODA NA WYSPIE MGIEŁ
6 grudnia o godz. 18:30 oraz 7 grudnia o godz. 12:30

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIE
25 grudnia o godz. 18:30 oraz 26 grudnia o godz. 12:30

ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI: BOŻE NARODZENIE
6 grudnia o godz. 8:35 oraz 7 grudnia o godz. 11:35

CIEKWASKI GEORGE
od 9 grudnia, codziennie o godz. 9:35 oraz 17:05

BOB BUDOWNICZY: SERIA 17
od 19 grudnia, codziennie o godz. 9:25 oraz 16:55

MALI ODKRYWCY
od 29 grudnia, codziennie o godz. 6:25 oraz 14:50