Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

SUPERPRODUKT 2010 DLA PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 


Cykl programów edukacyjnych MiniMini:
„MiniAbecadło” , „MiniCyferki” , „MiniKolory” i „MiniKształty”, został uhonorowany nagrodą SUPERPRODUKT 2010 w konkursie organizowanym przez magazyn dla rodziców „Mam dziecko”.

SUPERPRODUKT 2010 to już ósma edycja plebiscytu organizowanego przez magazyn dla rodziców „Mam dziecko”. Programy produkowane przez stację MiniMini zostały uznane za takie, które „uczą poprzez zabawę”.

- Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego nam wyróżnienia. Uznanie specjalistów, którzy na co dzień zajmują się dziećmi jest informacją, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju naszej stacji. Jednocześnie tak prestiżowa nagroda, jaką jest SUPERPRODUKT, mobilizuje nas do dalszych efektywnych działań – mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor stacji MiniMini oraz ZigZap/Hyper.

Stacja MiniMini już po raz trzeci została laureatem konkursu SUPERPRODUKT. Dwa poprzednie wyróżnienia zostały przyznane w latach 2006 i 2007 za „nowatorski pomysł i edukacyjną treść”. Decyzję o przyznaniu tytułu SUPERPRODUKT 2010 podjęło wytypowane przez redakcję jury, w skład którego wchodzili: Małgorzata Kaferska-Łysek – redaktor naczelna magazynu „Mam dziecko”, dr Barbara Gierowska-Bogusz – pediatra neonatolog, dr Hanna Wassermann – ortopeda dziecięcy, dr Lidia Ruszkowska – dermatolog dziecięcy, Joanna Koroniewska – aktorka, mama półtorarocznej Janiny oraz Aleksandra Lorkowska – kierownik działu marketingu „Mam dziecko” i mama rocznej Ady.