Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

KWIECIEŃ PEŁEN NOWOŚCI W MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W kwietniu na antenie MiniMini pojawią się nowe filmy i seriale animowane. Wśród nich kontynuacje znanych i lubianych serii, takich jak „Świnka Pepa” i „SamSam” oraz premierowe produkcje z bohaterami Ulicy Sezamkowej i Barbie.

Od kwietnia MiniMini zaprasza na drugi sezon przygód małego superbohatera SamSama , który i tym razem będzie musiał stawić czoła kolejnym wyzwaniom.


Stacja pokaże również najnowszą serię przygód znanej już widzom Świnki Peppy.
Kolejną serialową propozycją na kwiecień jest animacja „Abby i latająca szkoła wróżek” . Bohaterka i jej przyjaciele zaproszą widzów przed telewizorami do wspólnej zabawy i poproszą o pomoc w rozwiązywaniu różnych zagadek.


Widzowie obejrzą również film animowany „Abby w Krainie Czarów”, w którym tytułowa Abby przeniesie się do tajemniczej krainy, podążając tropem królika niczym Alicja z powieści Carolla Lewisa.Wielbiciele czerwonego potworka Elmo, mieszkańca Ulicy Sezamkowej, będą mogli obejrzeć pełnometrażowy film animowany „Kochaj Ziemię” pokazujący najmłodszym, jak dbać o naszą planetę.

W kwietniowej ramówce pojawi się także animacja „Barbie i sekret wróżek”. Tym razem Barbie wyruszy w podróż, by odnaleźć zaginionego Kena.