Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

DZIEŃ DZIECKA Z MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Konkursy, akcje promocyjne w kilkunastu miastach i udział w pierwszym Ogólnopolskim Dniu Dziecka z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie – tak MiniMini uczci święto wszystkich dzieci.

Dzień Dziecka z MiniMini, Bolkiem i Lolkiem oraz CYFRĄ+
Już po raz czwarty, z okazji Dnia Dziecka, MiniMini zorganizuje zabawę w centrach handlowych w całej Polsce. Przez dwa kolejne weekendy od 27 do 29 maja i od 3 do 5 czerwca stacja spotka się ze swoimi widzami w 26 lokalizacjach, m.in.: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. W tym roku akcja odbywać się będzie pod hasłem „Dzień Dziecka z MiniMini, Bolkiem i Lolkiem oraz CYFRĄ+” Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: wspólne rysowanie, śpiewanie, malowanie buziek i konkursy z nagrodami. Każde dziecko, które namaluje na miejscu lub przyniesie wykonaną przez siebie pracę, przedstawiającą bohaterów kreskówki „Bolek i Lolek” będzie mogło wygrać jedną ze 150 nagród. Na najmłodszych czekają m.in.: gry komputerowe, opowiadania o Bolku i Lolku, zestawy książeczek „VIPO” oraz „Małe Zoo Lucy”, a także wiele innych upominków. Prace będzie można także złożyć w 300 zaprzyjaźnionych księgarniach (lista na www.minimini.pl).

Konkurs na antenie MiniMini
W niedzielę, 29 maja, MiniMini zorganizuje dla swoich widzów konkurs na antenie. Od 8:00 do 17:00, co godzinę, pojawi się pytanie konkursowe dotyczące bajek i kanału MiniMini. Co godzinę nagrody wygra 10 osób, które najszybciej (najpóźniej w ciągu 30 minut od emisji pytania) prześlą mailem prawidłową odpowiedź.

Ogólnopolski Dzień Dziecka z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie
W niedzielę, 5 czerwca MiniMini zaprasza na obchody Pierwszego Ogólnopolskiego Dnia Dziecka z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie, nad którym objęło patronat medialny. Na miejscu, w godzinach od 10:00 do19:00 najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli odwiedzić namiot stacji, w którym znajdą liczne atrakcje i niespodzianki.