Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI PATRONEM MEDIALNYM KSIĄŻKI „PICHCIUCHY CZYLI RODZINA W KUCHNI” Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Stacja MiniMini objęła patronat medialny nad książką kucharską Odety Moro-Figurskiej oraz Marcina Budynka, zatytułowaną „Pichciuchy czyli rodzina w kuchni”. Wydawnictwo przeznaczone jest dla najmłodszych widzów.

„Pichciuchy czyli rodzina w kuchni” to książka kucharska zawierająca proste przepisy, które pozwolą dzieciom na przygotowanie potraw z niewielką pomocą rodziców. Dodatkowo, czytelnicy znajdą w niej wskazówki dotyczące zachowania bezpieczeństwa w kuchni, wyboru produktów spożywczych, a także opisy wybranych urządzeń kuchennych.

W „Pichciuchach” nie zabrakło także rodzinnych receptur gwiazd, m.in.: Macieja Orłosia i Joanny Twardowskiej-Orłoś, Pauliny Chylewskiej, Grzegorza Mistala czy Anny Nowak-Ibisz. Całość została napisana zrozumiałym dla dzieci językiem.

Autorami książki są Odeta Moro-Figurska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna oraz Marcin Budynek – szef kuchni w hotelu „Warszawa” w Augustowie.

„Pichciuchy czyli rodzina w kuchni” to druga po „Czupurach i innych zabawach z wyobraźnią” książka Odety Moro-Figurskiej, nad którą MiniMini objęło patronat medialny. Wydawnictwo dostępne jest w sprzedaży od 5 maja br.