Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

NOWE ANIMACJE I PROGRAMY EDUKACYJNE W MINIMINI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
We wrześniu i październiku MiniMini wprowadza na antenę nowe programy i seriale edukacyjne, do emisji których stacja ma wyłączne prawa. Są wśród nich: produkcja własna stacji „MiniEncyklopedia” oraz pokazywane po raz pierwszy w Polsce animacje, takie jak „Raa Raa – mały, hałaśliwy lew”, „My Little Pony – Przyjaźń to Magia”, „Chuck i Przyjaciele” i „Barbie: Akademia Księżniczek”.

Wrześniowe nowości
We wrześniu MiniMini pokaże drugą serię programu autorskiego „MiniEncyklopedia” oraz nowe seriale animowane: „Ciekawski George 2” i „Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe Przygody” .
Nowe odcinki „MiniEncyklopedia” są poświęcone tematyce związanej z życiem na Ziemi. Widzowie poznają m.in. zwierzęta zamieszkujące naszą planetę, rośliny, kontynenty, znaki drogowe i środki transportu. „Ciekawski George 2” to kontynuacja przygód małpki, znanej z popularnej serii książeczek autorstwa Hansa Augusta i Margaret Rayów. Bohaterką serialu „Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe Przygody” jest pełna entuzjazmu i energii dziewczynka, która przekonuje się, że praca zespołowa stanowi klucz do sukcesu. Ta część przygód Truskawki i jej przyjaciół znacznie różni się od poprzednich, ponieważ stworzono ją w technice CGI, dzięki czemu wszystkie postacie są trójwymiarowe.

Październikowe nowości
W październiku MiniMini rozpocznie emisję dwóch nowych seriali animowanych: „Raa Raa – mały, hałaśliwy lew”, „My Little Pony – Przyjaźń to Magia”, „Chuck i Przyjaciele”. Ponadto stacja pokaże film „Barbie: Akademia Księżniczek”. „Raa Raa – mały, hałaśliwy lew” został opracowany przez terapeutów do spraw mowy i języka. Jego celem jest wsparcie rozwoju mowy u dzieci. Każdy z odcinków opowiada łatwą do zapamiętania i powtórzenia, pełną gier słownych historię. Trzy pozostałe animacje - „Chuck i Przyjaciele”, „My Little Pony – Przyjaźń to Magia” oraz „Barbie: Akademia Księżniczek” - pokazują dzieciom znaczenie prawdziwej przyjaźni.

    PAŹDZIERNIKOWE NOWOŚCI MINIMINI:

    „Barbie: Akademia Księżniczek” – premiera: 8 października o 18:30, powtórka: 9 października o 12:30
    „My Little Pony – Przyjaźń to Magia” - od 17 października, codziennie o 13:00 oraz 19:00
    „Chuck i Przyjaciele” - od 17 października, codziennie o 10:05 i 17:35
    „Raa Raa – mały, hałaśliwy lew” - od 29 października, codziennie o 8:50 oraz 11:45