Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MiniMini+ I DOMO.TV – AŻ DWA KANAŁY PRODUKOWANE PRZEZ CANAL+ CYFROWY NOMINOWANE DO HOT BIRD™ TV AWARDS 2011 Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W prestiżowym konkursie Eutelsatu na najlepsze kanały tematyczne w Europie, MiniMini+ i Domo.tv otrzymały nominacje w kategoriach „najlepszy kanał dla dzieci” i „najlepszy kanał lifestylowy”. CANAL+ Cyfrowy jest jedynym polskim nadawcą, którego stacje zostały nominowane w dwóch kategoriach.

W ramach Hot Bird™ TV Awards 2011, Jury złożone z międzynarodowej grupy ekspertów mediowych wyłoniło 33 stacje spośród 159 zgłoszonych, oceniając m.in. oryginalność i innowacyjność ich oferty programowej. Nominacje przyznawano w dziesięciu kategoriach m.in. dla najlepszego kanału filmowego, dokumentalnego, dla dzieci, muzycznego, lifestylowego, regionalnego i sportowego. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali rozdania nagród, która odbędzie się w Wenecji, 25 listopada br.

Konkurs Hot Bird™ TV Awards odbywa się od 1998 roku z inicjatywy operatora satelitarnego Eutelsat. Nagrody przyznawane są najlepszym kanałom tematycznym nadawanym za pośrednictwem satelity Hot Bird.

MiniMini+ to jedyny polski kanał telewizyjny dla dzieci do 7. roku życia. Istnieje od 2003 roku. MiniMini wyróżnia się starannie dobranymi, bezpiecznymi programami dostosowanymi do najmłodszej widowni. Emituje edukacyjne filmy, seriale i programy własne, dzięki którym dzieci mogą podpatrywać wartościowe wzorce zachowań społecznych, kształcić umiejętność radzenia sobie w trudnych, codziennych sytuacjach, uczyć się alfabetu, języków obcych, poznać podstawy matematyki. MiniMini nadaje programy zróżnicowane pod względem treści i formy. W ramówce znajdują się najnowsze produkcje znanych wytwórni światowych, klasyka polskiej animacji oraz programy autorskie. Nadaje od godziny 6.00 do 21.00. Stacja została uhonorowana prestiżową nagrodą Hot Bird TV Awards dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie oraz trzykrotnie tytułem „Superprodukt" w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik „Mam Dziecko". MiniMini+ jest dostępny w sieciach kablowych w całej Polsce oraz - spośród platform cyfrowych - wyłącznie w CYFRZE+. Łączny zasięg stacji to 3,4 mln gospodarstw domowych. Producentem i nadawcą kanału MiniMini+ jest spółka CANAL+ Cyfrowy. Więcej informacji na www.minimini.pl oraz www.facebook.com/MiniMini

Domo.tv to jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. Istnieje od 2008 roku. Domo.tv to okno na świat designu i wielkiej architektury, furtka do najpiękniejszych ogrodów. To propozycja dla osób, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie czy majsterkują. Ramówka stacji, nadawana w godzinach od 7.00 do 4.00, składa się z serii poradnikowych, filmów dokumentalnych, programów rozrywkowych i reality oraz filmów i serii fabularnych, których tematem przewodnim jest architektura, urządzanie wnętrz i ogrodnictwo. Domo.tv prezentuje licencjonowane programy najlepszych dystrybutorów i producentów z całego świata. Proponuje też polskie formaty: „Dach nad gwiazdami”, program pokazujący domy polskich celebrytów; „Design – istota rzeczy” program Tomka Rygalika o projektowaniu oraz „Domokreacje”, program o metamorfozach wnętrz. Domo.tv jest dostępne w sieciach kablowych w całej Polsce oraz - spośród platform cyfrowych - wyłącznie w CYFRZE+. Łączny zasięg stacji to 2,7 mln gospodarstw domowych. Producentem i nadawcą Domo.tv jest spółka CANAL+ Cyfrowy. Więcej informacji na www.domo.pl, www.facebook.com/telewizjaDomo.tv.