Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

START MiniMini+ HD - WEEKEND SPECJALNY Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
11 listopada rusza emisja w wysokiej rozdzielczości MiniMini+. Z tej okazji stacja przygotowała dla swoich widzów specjalny program na weekend 11-13 listopada.

Wraz z uruchomieniem wersji HD, na antenie pojawi się nowa nazwa i logotyp stacji opatrzone znakiem „+”, jako symbolem jakości i przynależności do rodziny kanałów produkowanych przez CANAL+ Cyfrowy, w tym CANAL+ oraz do platformy CYFRA+.

W ramach specjalnego weekendu, w piątek 11 listopada stacja rozpocznie emisję nowych odcinków programu autorskiego „Czytanki Rybki MiniMini”. Do grona aktorów czytających dzieciom bajki dołączą Małgorzata Foremniak, Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk, Katarzyna Herman i Zbigniew Zamachowski. Celem „Czytanek Rybki MiniMini“ jest zachęcenie małych widzów oraz ich rodziców do wspólnego czytania i poznawania literatury dziecięcej. Ilustracją opowieści są rysunki stworzone przez dzieci, a scenografią - naturalne otoczenie - wnętrze księgarni lub pokój dziecięcy. Jednocześnie na stronie internetowej www.miniminiplus.pl widzowie znajdą listę wierszy, znanych już z wcześniejszych odcinków programu oraz najnowsze opowiadania do czytania wspólnie z rodzicami.

Również 11 listopada MiniMini+ HD zaprosi małych widzów do śledzenia drugiej serii przygód Rajdka – małej wyścigówki mieszkającej na srebrnym torze. Serial ma edukacyjny charakter. Dzieci poznają m. in. wartość prawdziwej przyjaźni, dowiadują się jak radzić sobie z codziennymi problemami, jak zachować bezpieczeństwo na drodze czy prowadzić zdrowy styl życia. Każdy odcinek to również potężna dawka dobrego humoru i zabawy.

Z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, 12 listopada stacja rozpocznie emisję serialu „Pomocnik Świętego Mikołaja”. Jego bohater - chłopiec o imieniu Miki - zostaje wybrany następcą Świętego Mikołaja. Czeka na niego wiele wyzwań, ale w wypełnianiu licznych obowiązków pomogą jego nowi przyjaciele: Eryk - szef elfów, Rufus - mały polarny niedźwiadek i Waldorf - oddany renifer.

Weekend 11-13 listopada w MiniMini+ HD

„Czytanki Rybki MiniMini” - od 11 listopada o godz. 20:55
„Rajdek – mała wyścigówka 2” - od 11 listopada codziennie o godz. 8:00 i 10:35
„Pomocnik Świętego Mikołaja” - od 12 listopada codziennie o godz. 8:15 i 11:15