Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

MINIMINI+ Z NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI W KONKURSIE HOT BIRD™ TV AWARDS 2011 Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Stacja MiniMini+ zwyciężyła w głosowaniu widzów na najlepszą telewizję w prestiżowym, międzynarodowym konkursie HOT BIRD™ TV AWARDS 2011. To jedyna statuetka dla polskiego kanału przyznana w tym roku.

25 listopada br., na uroczystej gali w Wenecji, podczas której nagrodzone zostały najlepsze europejskie kanały tematyczne, nagrodę odebrała Jolanta Adamowicz, Dyrektor kanałów dziecięcych spółki CANAL+ Cyfrowy. W tym roku do konkursu zgłoszono rekordową liczbę 160 kanałów z 20 krajów.

Statuetka, którą otrzymaliśmy z rąk widzów stanowi potwierdzenie, że edukacyjne i bezpieczne programy stanowiące wyróżnik MiniMini+, zdobyły serca zarówno dzieci, jak i ich rodziców. To wspaniała chwila nie tylko dla MiniMini+, ale również dla całej rodziny kanałów spółki CANAL+ Cyfrowy. Wszystkim widzom serdecznie dziękujemy za oddane na nas głosy - mówi Jolanta Adamowicz.

W 2011 r., oprócz stacji MiniMini+ do Hot Bird™ TV Awards w kategorii lifestyle nominowane było DOMO+, należące do spółki CANAL+ Cyfrowy. To jedyny polski nadawca, którego stacje nominowane były w bieżącym roku w dwóch kategoriach.

W 2007 r. kanał MiniMini+ otrzymał statuetkę Hot Bird™ TV Awards z rąk jury. Od początku istnienia konkursu, czyli od 1998 r., nagrody te trafiały też do innych kanałów produkowanych przez CANAL+ Cyfrowy: PLANETE+ (1999, 2004, 2005 oraz 2008 r.), ale kino+ (2000 i 2001 r.), ZigZap czyli obecny teleTOON+ (2005 r.) oraz MiniMax czyli poprzednik MiniMini+ (1999 i 2003 r.).

Konkurs Hot Bird™ TV Awards jest realizowany z inicjatywy operatora satelitarnego Eutelsat. Nagrody przyznawane są najlepszym kanałom tematycznym nadawanym za pośrednictwem satelity Hot Bird.