Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

KOLĘDY I PIOSENKI ŚWIĄTECZNE POD CHOINKĘ OD MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
9 grudnia na rynku pojawiła się płyta CD „Kolędy i piosenki świąteczne” sygnowana logo MiniMini+. Celem składanki zawierającej utwory wykonane przez dzieci jest przywrócenie zanikającej tradycji śpiewania kolęd.

- MiniMini+ to jedyna telewizja dla dzieci w Polsce, która współtworzy płyty z muzyką. O ich ogromnej popularności świadczą wyniki sprzedaży. „Przeboje Rybki MiniMini” po zaledwie trzech miesiącach sprzedaży uzyskały status złotej płyty. Tym razem polecamy składankę kolęd i piosenek związanych ze świętami, która z pewnością sprawdzi się jako prezent pod choinkę dla całej rodziny”- mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor kanałów dziecięcych CANAL+ Cyfrowy.

Na „Kolędach i piosenkach świątecznych” znalazło się 10 tytułów w wykonaniu dzieci z Warsztatowej Akademii Musicalowej, a wśród nich „Pastuszek bosy”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Jezus malusieńki” czy „Zima, zima, zima”. To szósty krążek współtworzony w tym roku przez stację MiniMini+. Do tej pory ukazały się „Przeboje Rybki MiniMini”, „Najlepsze kołysanki”, „Przedszkolne Przeboje MiniMini Maluchy”, „Przeboje Mini Disco” oraz „Przedszkolne Przeboje MiniMini Zuchy”. Producentem „Kolęd i piosenek świątecznych” jest wytwórnia Magic Records. Płytę można nabyć m.in. w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Careffour oraz sklepach internetowych.

1