Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

CANAL+, CYFRA+ i MiniMini+: 3 MARKI CANAL+ CYFROWEGO NAGRODZONE W PRESTIŻOWYM KONKURSIE SUPERBRANDS POLSKA Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
CANAL+, CYFRA+ i MiniMini+ zdobyły wyróżnienie w kategorii Media podczas 6. edycji konkursu Superbrands Polska. Gala wręczenia nagród odbędzie się 25 maja w warszawskim hotelu Sheraton, gdzie statuetki odbierze osobiście Prezes spółki CANAL+ Cyfrowy Beata Mońka.

To ogromny sukces, że aż trzy marki CANAL+ Cyfrowego znalazły się w wąskim gronie najsilniejszych brandów na polskim rynku. Potwierdza to skuteczność naszej globalnej strategii, zakładającej tworzenie kanałów i usług telewizyjnych najwyższej jakości – mówi Marek Staniszewski, Dyrektor Działu Marketingu spółki CANAL+ Cyfrowy. Miło nam, że nasze wysiłki docenili nie tylko eksperci, ale również sami konsumenci, którzy w tym roku także mieli wpływ na wybór laureatów – dodaje.

W polskiej edycji Superbrands 2012 o wyborze zwycięzców zdecydowała 40–osobowa Rada Marek czyli niezależne gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu oraz, pierwszy raz w historii konkursu, grupa 2700 osób biorących udział w badaniu konsumenckim przeprowadzonym przez agencję Inquiry. Skonsolidowane wyniki głosowania jurorów i konsumentów zdecydowały o przyznaniu nagród w 23 kategoriach.

The Superbrands Ltd. to niezależna organizacja, obecna w ponad 80 krajach świata. Jej celem jest promowanie i nagradzanie sukcesów marek, które - oferując konsumentom wyjątkowe korzyści - osiągnęły wysoką reputację w sektorze konsumenckim lub biznesowym i zdobyły trwałą przewagę nad konkurencją.