Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

DZIEŃ MISIA MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
W sobotę, 11 lutego bohaterem programów MiniMini+ będzie miś - jedna z ulubionych postaci dziecięcych bajek. Widzowie obejrzą premierowe odcinki kreskówki „Mały Miś Kuba”, a także inne popularne seriale z misiem w roli głównej: „Przygody Misia Paddingtona”, „Niedźwiedź w Dużym Niebieskim Domu” czy „Magiczne Przygody Misia Ruperta”. Z okazji Dnia Misia MiniMini+ stacja zorganizuje na antenie konkurs dla widzów oraz zabawę na stronie www.miniminiplus.pl.

- W MiniMini+ śledzimy z uwagą opinie rodziców, którzy przekazują nam swoje komentarze o programach i życzenia dzieci. Bajki z misiem jako główną postacią cieszą się ogromną popularnością i widzowie proszą, aby pojawiały się na antenie jak najczęściej. Dlatego postanowiliśmy w jednym dniu pokazać najbardziej wartościowe i najchętniej oglądane seriale z misiem w pierwszoplanowej roli. Szczególnie polecam nieznany jeszcze polskiej widowni serial „Mały Miś Kuba” - mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor kanałów dziecięcych spółki CANAL+ Cyfrowy.

W sobotę, 11 lutego w ramach Dnia Misia MiniMini+ stacja rozpocznie emisję brytyjskiego serialu animowanego „Mały Miś Kuba”. Tytułowy niedźwiadek komunikuje się jedynie za pomocą gestów i mimiki. Nie używa słów, a w przekazaniu tego, co myśli i czuje pomaga narrator, który udziela mu również porad i wskazówek. Tempo programu jest dostosowane do możliwości percepcyjnych małych dzieci, a przygody przedstawione na ekranie rozwijają wyobraźnię i kreatywność najmłodszych.

Ramówkę Dnia Misia MiniMini+ uzupełnią tak popularne seriale, jak: „Przygody Misia Krzysia”, „Magiczne Przygody Misia Ruperta”, „Nouky, Paco i Lola”, „Przygody Misia Paddingtona”, „Sekretny Świat Misia Benjamina” oraz „Niedźwiedź w Dużym Niebieskim Domu” .

Dodatkowo, z okazji Dnia Misia MiniMini+ stacja zorganizuje na antenie konkurs, którego zwycięzcy otrzymają pluszowe zabawki oraz książki. Zadaniem widzów będzie przygotowanie rysunku ulubionego misia. Regulamin konkursu będzie dostępny w siedzibie organizatora. Ponadto na www.miniminiplus.pl zostanie zamieszczona nowa gra z bohaterami dnia w roli głównej.