Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

NOWOŚCI W MINIMINI+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 
Już w lutym, stacja MiniMini+ rozpocznie emisję najnowszych sezonów popularnych seriali animowanych „Stacyjkowo” oraz „Ciekawski George”. Na antenie pojawi się także „Mały Miś Kuba”.


Drugi sezon uwielbianego przez najmłodszych „Stacyjkowa”, opowiada o losach trzech lokomotyw - Wilsona, Koko oraz Bruna. Przygody, które wspólnie przeżywają bohaterowie, uczą ich odpowiedzialności oraz znaczenia prawdziwej przyjaźni.
W trzeciej serii „Ciekawskiego George’a”, widzowie będą mogli śledzić perypetie małej małpki, która dzięki pojawiającym się na jej drodze wyzwaniom, uczy się nowych umiejętności i odkrywa otaczający ją świat.
„Mały Miś Kuba” to kolejna propozycja stacji na luty. Tytułowy niedźwiadek komunikuje się jedynie za pomocą gestów i mimiki. Nie używa słów, a w przekazaniu tego, co myśli i czuje pomaga narrator, który udziela mu również porad i wskazówek. Tempo programu jest dostosowane do możliwości percepcyjnych małych dzieci, a przygody przedstawione na ekranie rozwijają wyobraźnię i kreatywność najmłodszych.


„Stacyjkowo 2” – emisja od 2 lutego codziennie o godz. 20:00 oraz 12:00
„Ciekawski George 3” – emisja od 4 lutego codziennie o godz. 9:35 oraz 17:05
„Mały Miś Kuba” – emisja specjalna 11 lutego sześć premierowych odcinków pomiędzy godz. 8:10 a 20:00; emisja regularna od 12 lutego godz. 8:25 oraz 11:25